صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

فدراسیون دوچرخه سواری و هئیت کشتی جویبار (پایتخت کشتی جهان) به خاطر تولید و پخش برنامه های تخصصی و همچنین اهتمام به افزایش نگاه کارشناسی ورزشی از دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی قدر دانی کردند .

قدر دانی پایتخت کشتی جهان
به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، هئیت کشتی جویبار (پایتخت کشتی جهان) در نامه ای خطاب به دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در رابطه با تولید و پخش برنامه های تخصصی رادیو ورزش با محوریت ورزش کشتی دارد قدردانی کرد.
در بخشی از این نامه آمده است :در روزگاری که سایه سنگین فوتبال بر ورزش حاکم است و اکثر رسانه ها به فوتبال نگاه ویژه ای دارند ،باعث افتخار است که رادیو ورزش نگاهی خاص به رشته های غیر فوتبالی خصوصا ورزش ملی ایران کشور "کشتی " دارد .بدینوسیله هئیت کشتی جویبار (پایتخت کشتی جهان) تشکر ویژه ای از برنامه های ان رسانه، خصوصا برنامه پنجره ای رو به شب که اختصاص به ورزش کشتی دارد تشکر و قدردانی می نماید.حقیقت امر این است با پیگیری های مستمر این برنامه بود که سر انجام پس از سال ها انتظار مسئولین به فکر ساختن سالن کشتی پنج هزار در شهر جویبار افتادند.
بدینوسیله جامعه کشتی مازندران خصوصا شهرستان جویبار مراتب سپاس و قدردانی خود را از جنابعالی و دکتر قاسمی مدیر خلاق رادیو ورزش و دست اندرکاران برنامه تخصصی کشتی چهارشنبه شب ها اعلام می دارد.
گفتنی است برنامه پنجره ای رو به شب کاری از گروه مسابقات ورزشی شبکه رادیویی ورزش است که هر شب و از ساعت 22 الی 2 بامداد با محوریت پخش مسابقات و رویدادهای ورزشی به روی انتن می رود.همچنین این برنامه در روزهای دوشنبه به صورت اختصاصی به ورزش والیبال ،چهارشنبه به ورزش کشتی و جمعه به ورزش های رزمی می پردازد.
قدردانی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری از معاون صدا
علی اسدی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری نیز به خاطر همراهی های شایسته معاونت صدا در ایام برگزاری مسابقات دوچرخه سواری آسیا از معاون صدا قدردانی کرد.
در بخشی از این نامه آمده است :با توجه به اینکه مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در کشور مالزی برگزار گردید برخود وظیفه می دانیم از زحمات و تلاش های جناب آقای سبحان اکرامی نماینده اعزامی آن رسانه به محل برگزاری مسابقات تشکر و قدردانی نمایم.
خاطر نشان می شود نمایندگان کشورمان و در رشته های اسکرچ بزرگسالان( آروین معظمی گودرزی مدال نقره) مدیسون( مهدی سهرابی و محمد رجبلو مدال نقره ) و یک کیلومتر تایم تریل بزرگسالان (محمد دانشور مدال برنز) موفق به رتبه شدند.

اخبار پربازدید

  • همرا با "صباپلیس" در سفرهای نوروزی

  • پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال 1397

  • با "روز صبا، نوروز صبا" همراه شوید

  • معاون صدای رسانه ملی عنوان کرد؛ "خلاقیت و نوآوری دو رکن اصلی در برنامه سازی رادیو "

  • رادیوهای پیام وآوا همراه همیشگی مخاطبان درایام نوروز

  • فرزندان شهدا نماد جریان فکری مقاومت،ایثار و انقلاب هستند

  • جایزه ارگ ‌دائمی شد

  • آیین رونمایی از کتاب سالنامه مناسبت های سال 1397 شبکه های رادیویی برگزار شد

  • امریکا و فرانسه در صدد اعمال فشار بیشتر بر دولت اسد هستند

  • دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی: رسانه ملی پرچم دار پویش مردم 30-60 است