صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

آیین معارفه و تکریم مدیر جدید و پیشین رادیو ورزش با حضور معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه‌های رادیویی، مدیران گروه و کارکنان رادیو ورزش، در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، با حضور دکترحمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه های رادیویی، مدیران گروه و کارکنان رادیو ورزش، آیین معارفه میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش و تکریم دکتر قاسمی مدیر پیشین این شبکه در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.
دکتر حمید شاه‌آبادی در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه رادیو ورزش در معاونت صدا گفت: تحلیل ها و بررسی های انجام شده از رادیو ورزش نشان می دهد که عملکرد این شبکه خوب و شایسته بوده است. مسئله قابل تأمل آن است که رادیو ورزش یکی از مجموعه‌های مهم، پویا و پرمخاطب رسانه ملی است که فعالیت آقای میرحسینی سرپرست جدید این شبکه در این زمینه را کمی سخت‌تر می‌کند. اما با توجه به شناختی که از ایشان وجود دارد، اشراف به امور و شخصیت بسیار پر تعاملی که دارند، یقیناً نقش موثری در این شبکه خواهند داشت.
دکتر شاه آبادی ضمن تأکید بر فضای صمیمی موجود در رادیو افزود: اینجانب تعلق خاطر خاصی به خانواده دوست داشتنی و به هم وابسته رادیو دارم. ما سرمایه ارزشمندی در رادیو داریم که بر اساس آن و در هر مرحله اگر کسی وارد بستر رادیو شود، اهالی آن وی را می پذیرند و گارد بسته ای برای ورود چهره ها و توانایی های بیرونی آنها ندارند.
معاون صدا در رابطه با دغدغه ها و مسائل پیرامون رادیو ورزش افزود: بسیاری از مشکلات رادیو ورزش به بیرون از خانواده رادیو ارتباط دارد. به همین خاطر برای رفع مشکلات ابتدا باید به بیرون توجه داشت. همچنین باید از تمام ظرفیت این شبکه برای اجرای امور جاری آن بهره برد تا در نهایت فرصتی در اختیار مدیر شبکه قرار گیرد تا بتواند نیازها و امتیازات را از بیرون رادیو ورزش تامین کند. برای نمونه می توان به سهم رادیو ورزش در اطلاع‌رسانی از بازی‌های استانی، کشوری و بین المللی و نقش آفرینی در حوزه ورزش کشور اشاره کرد که به بخش های مختلف خارج از سازمان ارتباط دارد.
وی با اشاره به جایگاه مخاطبان در رادیو ورزش گفت: مخاطبان رادیو ورزش نقش کلیدی و مؤثری در ارتقاء این شبکه رادیویی دارند. بنابراین می توان از حضور مخاطبان این رسانه برای ایجاد فرصت‌های جدید بهره جست. مثلا برنامه صبحگاهی رادیو ورزش که مخاطبان زیادی به آن وابسته هستند، می‌تواند در تحقق اهداف این شبکه نقش بسزایی داشته باشد.

دکتر شاه آبادی ضمن اشاره به نقش مؤثر نوآوری در رسانه ها در عصر کنونی افزود: هر چقدر نوآوری و خلاقیت بیشتری در رادیو ورزش وجود داشته باشد، می تواند زمینه ساز برنامه ریزی‌های مؤثر برای ایجاد فرصت‌های جدیدتر باشد که این امر سبب می شود تا رسانه رادیو از عرصه تاثیر گذاری فاصله نگیرد.
وی در پایان ضمن قدردانی از دکتر قاسمی مدیر سابق رادیو ورزش و آرزوی توفیق برای میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش، استفاده از ظرفیت ها، ایده های نو و بهره مندی از ظرفیت مجموعه های بیرونی را از مدیر جدید رادیو ورزش خواستار شد تا بتواند زمینه‌ساز شیوه های نوین برنامه سازی و خلق نوآوری های جدید در این شبکه رادیویی باشد.

اخبار پربازدید

  • بالاترین افتخار برای رادیو معارف، همین بس که از حمایت علما و مراجع دینی برخوردار است

  • شب نشینی حامد عنقا در رادیو تهران

  • دکتر شاه‌آبادی در نشست مشترک با معاون اجتماعی نیروی انتظامی

  • انتصاب جدید در معاونت صدای رسانه ملی

  • رادیو نمایش به مناسبت هفته کتاب "گیومه " باز می کند

  • جایزه 5 میلیون تومانی طراحی پوستر

  • سابقه 16 ساله ایجاد بازار نفت خام در ایران

  • تحلیل و ارزیابی قانون معادن کشور

  • معرفی ظرفیت های تجاری دریایی ایران

  • آخرین قسمت از " خواهران غریب" در رادیو تهران