صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

یک تولید کننده خودکار گفت: کیفیت خودکارهای تولید داخل امروز با بهترین برندهای خارجی موجود در بازار کشور برابری می کند.

وحید شجاعی نیا در برنامه «کالای ایرانی» رادیو اقتصاد افزود: تولید کنندگان بدون ارتقای کیفیت به هیچ عنوان در بازار ماندگار نخواهند بود چرا که این شاخص حرف اول و آخر را در جامعه می زند.

وی همچنین اظهارداشت: خودکارهای ایرانی به لحاظ کیفیت هیچ گونه مشکلی در مقایسه با محصولات خارجی ندارند بلکه با مدرنترین ماشین آلات، مجرب ترین پرسنل و با استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار مصرف عرضه می شوند.

این تولید کننده خودکار گفت: خودکارهای ساخت داخل از حیث شکیل بودن و زیبایی نیز از وضعیت بسیار خوبی برخوردارند.

وی در ادامه ضمن معرفی شرکت قلم خودکار صفا به رادیو اقتصاد توضیح داد: این شرکت محصولات خود اعم از خودکار و ماژیک را با برند کیان به بازار مصرف عرضه می کند.

شجاعی نیا با بیان اینکه فعالیت رسمی شرکت قلم خودکار صفا از سال 1388 در کشور آغاز شده است، اظهارداشت: شرکت مزبور از زمان آغاز فعالیت خود تا سال 1392 یک نوع خودکار با برند خارجی را تولید می کرد.

وی گفت: خط تولید خودکار مدنظر با اوج گیری تحریم ها و عدم توافق با طرف های خارجی طی سال 1392 در این شرکت متوقف شد.

این فعال در حوزه تولید نوشت افزار افزود: تصمیم شرکت مدنظر پس از توقف خط تولید خودکار خارجی این شد که محصولی جدید با برنده ایرانی طراحی و تولید کند.

وی اضافه کرد: شرکت قلم خودکار صفا در ابتدای کار ماهانه 200 تا 300 هزار عدد خودکار تولید داشت که این میزان امروز به هشت میلیون عدد خودکار در ماه رسیده است.

شجاعی نیا گفت: تولید انواع ماژیک نیز در شرکت قلم خودکار صفا از ابتدای سال جاری آغاز شده و خط تولید انواع مداد هم تا پایان سال در این شرکت راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه افزود: شرکت نامبرده در حال حاضر با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات، مجرب ترین پرسنل کارآزموده، آزمایشگاه کنترل کیفی و استاندارد های روز انواع خودکار را با کیفیت عالی تولید و به باز مصرف عرضه می کند.

برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی شبکه تخصصی رادیو اقتصاد است که از شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت 10 صبح به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیده رضا سلطانی و الهام مصطفوی» با هدف معرفی، ترویج، و تبلیغ کالای ایرانی، تولید داخلی و حمایت ازتولید کنندگان داخلی و مقابله با مصرف بی رویه کالای خارجی بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

اخبار پربازدید

  • چگونگی برخورد باکودک پرخاشگر و لجباز دربرنامه «خشت اول»

  • معرفی مدیر مالی شبکه های رادیویی قرآن،ورزش،صبا،جوان و فرهنگ

  • عیادت رادیو فرهنگی ‌ها از یک پیشکسوت/ آریانپور: موسیقی باید اصیل و بومی باشد

  • رادیو عدالت با هدف کسب اطلاعات بیشتر مردم در حیطه قوه قضائیه و پاسخگویی مسئولان نسبت به مردم افتتاح شد

  • اخبار و رویدادهای فرهنگی اجتماعی روز در برنامه کوبه رادیو فرهنگ

  • برنامه‌های رادیویی تابستان سال جاری اعلام شد

  • بررسی شاخص های قوه قضاییه در رادیو معارف

  • قدردانی از فعالیت های فرهنگی و تولید محتوای پاک ایران صدا در فضای مجازی

  • رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه افتتاح می شود

  • قانون اعاده اموال نامشروع اول به سراغ ثروت های کلان خواهد رفت