صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

رئیس ستاد برگزاری روز جهانی قدس و انتفاضه گفت: امسال روز جهانی قدس حساسیت بیشتری دارد به جهت اینکه رئیس جمهور کم تجربه آمریکا اعلام کرده که سال پیشرو با طرح معامله قرن می خواهد موضوع فلسطین را تمام شده تلقی کند.

سردار رمضان شریف در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: آمریکایی ها تاکنون در چهارچوب همین طرح دو اقدام از جمله انتقال سفارت خود به پایتخت رژیم صهیونیستی و همینطور به رسمیت شناختن بلندی های جولان به عنوان سرزمین صهیونیست ها انجام داده اند.

وی همچنین اظهارداشت: اقدام سومی که در روزهای آینده در دستور کار خود برای یکی از کشورهای کوچک حاشیه خلیج فارس دارند موضوعی است که تلاش می کنند با ارائه یکسری مشوق های اقتصادی و وعده هایی به فلسطینی ها مبنی بر ایجاد سرزمین جدیدی در بخشی ازاردن و صحرای سینا، می خواهند این ملت مظلوم را وادارکنند که آرمان فلسطین را به فراموشی بسپارند. آرمانی که مرهون مبارزات و تقدیم شهدای بسیاری زیادی است.

رئیس ستاد برگزاری روز جهانی قدس و انتفاضه گفت: خوشبختانه شاید برای نخستین باری است که همه گروه های فلسطینی و همینطور توده مردم فلسطین و امت اسلامی این رفتار را با یک وحدت مثال زدنی، مستحکم و منسجم محکوم کردند.

وی افزود: روشن هم بود چرا که یک مجموعه کوچکی مانند بحرین به دلیل شرایطی که اکنون دارد و مردم خود را سلب تابعیت می کند، مشروعیتی ندارد که بخواهد در قضیه فلسطینی ها برای اعراب، فلسطینی ها و امت اسلامی در آنجا یک تصمیمی گرفته شود بدون شک این مهم منجر به شکست خواهد شد.

سردارشریف اظهارداشت: حضور ملت ایران و سایر مسلمانان جهان در مراسم روز جهانی قدس به یقین موجب افزایش روحیه رزمندگان فلسطینی حاضر در میدان جهاد خواهد شد وهمچنین یکبار دیگر ناکامی صهیونیست ها وهم پیمانان بین المللی آنان یعنی آمریکایی ها و آل سعود را رقم خواهد زد.

وی در ادامه یادآورشد: شرایط جدید مردم فلسطین ومبارزات در صحنه طی سال های گذشته به نفع فلسطینی ها رقم خورده و این روند همچنان ادامه دارد.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» کاری از شبکه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است که در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار گرفت و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

اخبار پربازدید

  • پیگیری خدمت رسانی به هموطنان سیل زده از سوی رادیو پیام

  • چگونگی برخورد باکودک پرخاشگر و لجباز دربرنامه «خشت اول»

  • معرفی مدیر مالی شبکه های رادیویی قرآن،ورزش،صبا،جوان و فرهنگ

  • عیادت رادیو فرهنگی ‌ها از یک پیشکسوت/ آریانپور: موسیقی باید اصیل و بومی باشد

  • رادیو عدالت با هدف کسب اطلاعات بیشتر مردم در حیطه قوه قضائیه و پاسخگویی مسئولان نسبت به مردم افتتاح شد

  • اخبار و رویدادهای فرهنگی اجتماعی روز در برنامه کوبه رادیو فرهنگ

  • برنامه‌های رادیویی تابستان سال جاری اعلام شد

  • بررسی شاخص های قوه قضاییه در رادیو معارف

  • قدردانی از فعالیت های فرهنگی و تولید محتوای پاک ایران صدا در فضای مجازی

  • رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه افتتاح می شود