«به زندگی سلام كن» از قضاوت كردن، می گوید

برنامه صبحگاهی «به زندگی سلام كن» رادیو سلامت، سه شنبه 22 آذر ماه، از شنبه تا پنجشنبه، به موضوع «تا با كفش‌های كسی راه نرفته‌ای درباره‌اش قضاوت نكن» می پردازد.

1401/09/21
|
15:13

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه رادیویی، به تهیه كنندگی «مرتضی میلانی» و گویندگی «مسعود خواجه وند» كاری از گروه سلامت اجتماعی رادیوسلامت است كه در بخش «خط زرد» با رویكرد سواد رسانه ای و آگاهی بخشی به بحث و بررسی در خصوص تبلیغات زرد حوزه سلامت كه از ماهواره و فضای مجازی پخش می شود، می پردازد.
از دیگر بخش های این برنامه می توان به «صدای دانش» كه به پیشرفت های حوزه های مختلف سلامت و دانش بنیان ها می پردازد؛ «نقطه جوش» كه از خشم و عصبانیت و راهكارهای مدیریت خشم می گوید؛ «چهارخونه» یك بسته طنز كه رویكرد اجتماعی دارد؛ اشاره كرد.
به زندگی سلام كن در سری جدید، با رویكرد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از مهر ماه سال جاری كار خودش را شروع كرده است كه موضوعات آن بر اساس نیازهای جامعه و دغدغه‌های مخاطبان در حوزه های مختلف انتخاب می گردد و مطالبات مردم در حوزه سلامت رو پیگیری می كند.
گفتنی است، این برنامه رادیویی، از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه، از موج fm ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع