قصه «مرغ ماهیخوار» را از رادیو سلامت بشنوید

قصه «مرغ ماهیخوار»، جمعه، دوم دی ماه، از برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ» شبكه رادیویی سلامت پخش شد.

1401/10/03
|
13:25

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، این شبكه رادیویی هر شب در قالب برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ»، مهارت‌های زندگی را در قالب قصه و نمایش به كودكان ارائه می‌كند. همچنین به والدین هم آموزش می‌دهد در موقعیت‌های متفاوت چطور با كودكان‌شان رفتار كنند تا رفتار درست را جایگزین رفتار نادرست كنند. گرچه این برنامه تخصصی برای كودكان است اما برای والدین هم مثمرثمر است.
در این برنامه، سیبك با اجرای «مریم باقری»، نماینده قشر خردسال است و هربار برایش ماجراهایی پیش می‌آید و مادربزرگ تلاش می‌كند او را آگاه كند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد، كه روز جمعه، دوم دی ماه، قصه «مرغ ماهیخوار» با رویكرد آموزشی در خصوص مشورت گرفتن، از رادیو سلامت پخش می شود.
«سیبك و قصه های مادربزرگ» در عین حال كه برای كودكان طراحی شده است، می‌تواند به والدین آموزش غیرمستقیم بدهد كه با دنیای كودكان بیشتر آشنا شوند، بدانند چطور رفتار كرده و صحبت كنند و ... هدف این است كه از طریق قصه‌درمانی به دنیای كودكان بپردازیم.
گفتنی است، برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ» به تهیه كنندگی «نازیلا نظمی» و گویندگی «فرشته قربانی» هر شب به مدت 15 دقیقه ساعت 21:10 روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود.

دسترسی سریع