جشن بزرگ میلاد حضرت فاطمه (س) در رادیو ایران

در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) برنامه های این شبكه رادیویی ایران در روزهای (22و 23 دی ماه) با موضوعات مادرانه و شاد تقدیم می شود.

1401/10/21
|
21:56

به گزارش شبكه رادیویی ایران، این برنامه ها به شرح زیر تقدیم می شود:
برنامه «كوی نشاط» پنج شنبه 22 دی ماه، با تقدیم بخش های شاد و مختلف به استقبال عید بزرگ ولادت بانوی دو عالم می رود.
این برنامه پنج شنبه ها ساعت 9:00 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی پخش می شود.
برنامه «گلبانگ» هم پنج شنبه، با پخش ترانه شاد «مادر» با صدای علی احمدیان سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) را گرامی میدارد.
«گلبانگ» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 15:00 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا پخش می شود.
«مادرانه» نام ویژه برنامه ای است كه در گروه جامعه پخش و تولید می شود در این برنامه به جایگاه مادر و قدردانی از زحمات او در كنار سایر مسولیت های اجتماعی پرداخته می شود. ضمن اینكه در بخش های مختلف برنامه با مادران شهدای شاهچراغ و مادران نمونه گفت و گو می شود.
«مادرانه» به تهیه كنندگی زهرا قائدی و اجرای مهرناز فقیهی 22 دی ساعت 17:30 پخش می شود
«پارك ساعی» هم این هفته پنج شنبه، با توجه به این ایام با موضوع حس مادری پخش می شود.
«پارك ساعی» به تهیه كنندگی زینب برومند پنج شنبه ها ساعت 20:00 پخش می شود
«بهار جان» ویژه برنامه دیگری است كه در شب ولادت حضرت زهرا(س) با موضوع فضائل اخلاقی این بانوی عالی مرتبه به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی و حضور حجت الاسلام داوود نژاد ساعت 22:00 از گروه معارف و مناسبت ها پخش می شود.
اهالی «صبح جمعه باشما» هم در روز میلاد فاطمه (س) عیدانه ای شاد و متفاوت را به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان جمعه ساعت 9:00 تقدیم می كنند.
برنامه «به افق نور» هم روز جمعه با موضوع بررسی سیره اخلاقی حضرت زهرا(س) با حضور حجت الاسلام وحیدی و به تهیه كنندگی عبدالله علایی ساعت 10:30 پخش می شود.
و برنامه «حوض نقره» همزمان با میلاد با سعادت بانوی بزرگ هستی به بهانه این روز نگاهی به بنیاد خانواده در سینمای ایران دارد
«حوض نقره» به تهیه كنندگی زینب برومند و با اجرای حمید رضا رضایی جمعه ها ساعت 18:00 از رادیو ایران موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و ای ام ردیف 558 كیلوهرتز پخش می شود

دسترسی سریع