«قهرمان من» همراه مادران ایران زمین

ویژه برنامه «قهرمان من» همزمان با ولادت بانوی اسلام حضرت فاطمه سلام الله و روز زن روانه آنتن شبكه رادیو ورزش می‌شود.

1401/10/22
|
19:29

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ با توجه به گرامیداشت مقام زن و مادر و همچنین تاثیر و اهمیت آنان در بالندگی جامعه و حضور مادران ورزشكار در كشور و نقش موثر آنان در رشد و بالندگی فرزندان و در نهایت داشتن جامعه‌ای سالم، شبكه رادیویی ورزش همزمان شدن روز زن با تولد بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه را با ویژه برنامه «قهرمان من»، مخاطبین خود را در این روز همراهی می‌كند.
این ویژه برنامه با بخش‌های مختلفی از جمله "به نام مادر" درباره مادران شهدا، "مادرانه" كه به نقش حمایتی و حضور مادران ورزشكار در كنار فرزندان خود در رقابت‌های ورزشی می پردازد، همراه است.
همچنین ارتباط زنده با حرم حضرت معصومه سلام الله، حضور بانوان ورزشكار به همراه مادران در استودیو، اجرای نمایش، پخش ترانه و اجرای موسیقی زنده از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه به شمار می‌رود.
البته مسابقه ای هم در این برنامه برای مخاطبین با موضوع ارسال بهترین جمله و خاطره در خصوص مادران در نظر گرفته شده است.

«قهرمان من» روز جمعه 23 دی ماه از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه با تهیه كنندگی سحر مستدام، گویندگی لاله جلال آبادی و بتول مرادی، نویسندگی عادله گلستانی و سمیرا جعفری، بازیگری مریم باقری و آیتم‌سازی پریسا پیرهادی، فاطمه السادات شاه حسینی و معصومه كیانی روانه آنتن رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع