مدیر رادیو انقلاب منصوب شد

رضا كوچك زاده تهمتن برای چهارمین سال به عنوان مدیر رادیو انقلاب منصوب شد .

1401/10/26
|
15:41

به گزارش روابط عمومی رادیو انقلاب، علی بخشی زاده معاون صدای سازمان صداوسیما طی حكمی رضا كوچك زاده تهمتن را به عنوان مدیر این شبكه رادیویی معرفی كرد.
انقلاب شكوهمند اسلامی بلاشك مهمترین و بزرگترین واقعه عصر حاضر در صحنه منطقه‌ای و بین‌المللی، به رهبری امام خمینی (قدس سره الشریف) است كه با برجسته‌سازی نقش دین در نظام اجتماعی بشر، الگوی جدیدی از سیاست ورزی را نشان داده است. تبیین آرمان‌ها، اصول، ارزش ها و تقویت گفتمان‌های این انقلاب در چهل و چهارمین سالگشت پیروزی آن، مهمترین ماموریت های مدیر رادیو انقلاب در دوره تحولی جدید رسانه ملی در رادیو انقلاب است.
در بخشی از این حكم ماموریت‌هایی از جمله ،تمركز بر منظومه فكری امامین انقلاب اسلامی در تبیین اهداف و آرمانهای انقلاب ، بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر بیانیه گام دوم به عنوان نقشه راه انقلاب، تكیه بر موقعیت ایران قوی و مستقل و تبیین جایگاه آن در منطقه و نظام بین الملل، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف و مقابله با تحریف این دستاوردها، توجه به بستر های فرصت ‌ساز فضای مجازی برای اعتلای روزافزون اهداف و آرمانهای انقلاب ، بررسی و شناخت جریان های نفوذ تفتین و تحریف در عرصه داخلی و الزامات خنثی سازی آنها، تلاش برای شناخت صحیح نسل جوان از انقلاب و دستاوردهای افتخارآمیز آن، توجه به كلان راهبرد جهاد تبیین برای بازخوانی انقلاب اسلامی از منظر كارآمدی های گذشته و ارائه تصویری هویت مند از آینده و تبدیل دهه فجر به یك جشن و مناسك ملی و بازخوانی رخدادهای انقلاب اسلامی با ماموریت نشاط آفرینی و امید بخشی به آینده از جمله موارد تاكید ی معاون صدا در حكم مدیر رادیو انقلاب است.
در جنگ رسانه ای امروز ،كه دشمن در پی آن است تا ضمن تغییر نظام محاسباتی نسل‌های جوان، ناكارآمدی، بن‌بست نمایی و ناامیدی را ترویج نماید؛ رسانه‌های انقلاب اسلامی بایستی روشنگری واقعیات و جهاد تبیین را مد نظر قرار دهند. در این بین و در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همسان سالهای قبل «رادیو انقلاب» در جایگاه یك رادیوی فصلی و تخصصی این رسالت را دارد تا در جهت تبیین حقایق انقلاب اسلامی از شكل‌گیری تا گام دوم با رویكردی كنشی و ایجابی اقدام به فعالیت كند.
كوچك زاده تهمتن در حال حاضر مدیر شبكه رادیویی گفت وگو است كه سابقه مدیریت رادیوهایی از جمله رادیو اربعین، رادیو انتخابات و رادیو مقاومت را نیز در كارنامه خود دارد و امسال برای چهارمین سال عهده دار این مسئولیت شده است.
رادیو انقلاب از شنبه 1 بهمن تا 30 بهمن ماه روی موج FM ردیف 95.5 مگاهرتز و همچنین برنامه كاربردی ایرانصدا قابل دریافت است.

دسترسی سریع