«كلاس هنرپیشگی» شنیدنی می شود

برنامه فرهنگی «به توان هفت» سكانس های از فیلم كلاس هنرپیشگی را تقدیم مخاطبان رادیو صبا می كند.

1401/11/03
|
12:35

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه فرهنگی «به توان هفت» كه با محوریت روایت داستان های عامیانه همراه سكانس هایی از فیلم های جذاب تقدیم مخاطبان می شود. این برنامه روز سه شنبه چهارم بهمن با موضوع بهترین بازیگر سكانس هایی از فیلم «كلاسهنرپیشگی» را تقدیم مخاطبان می كند.

فیلم كلاس هنرپیشگی در سال 1390 ساخته شده است. این فیلم در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. داستان این فیلم درباره خانواده ای است كه گران شدن سكه و ارث و میراث، تبدیل به مهمترین دغدغه زندگی شان شده است و صمیمیت و احترام به یكدیگر را از خاطر برده اند. از طرف دیگر «كلاس هنرپیشگی» داستان یك عشق مثلثی را روایت می كند كه یك ضلع این مثلث پسری عاشق پیشه اما بی پول و ضلع دیگرش مردی ثروتمند كه هر دو خواهان رسیدن به عشق مشتركشان هستند...

به توان هفت در كنار پخش فیلم بخش هایی از كتاب های جذاب را به روایت امیرحسین مدرس تقدیم شنوندگان می كند، این برنامه روز سه شنبه بخش هایی از كتاب چرتوپیا به نویسندگی آیدین سیار سریع را تقدیم مخاطبان می كند.
سیار سریع در این طنز فرهنگی- اجتماعی با هنرمندی از مفاهیم فلسفی وامگیری كرده و شوخی‌های نمك‌داری باآنها كرده‌است. «چرتوپیا، تاریخ زوال یك اتوپیا» در حقیقت كنایه‌ای طنزآمیز به چگونگی زوال جامعه‌ای است كه در سر رویای تاسیس مدینه فاضله می‌پروراند ولی در عمل هر روز از آن دورتر و دورتر می‌شود.

«به توان هفت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت12:30 به تهیه كنندگی مژگان فرزین و اجرا امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می شود

دسترسی سریع