جشن روز پدر در «به نام پدر» رادیو سلامت

شبكه رادیویی سلامت، همزمان با سالروز ولادت امام علی (ع)، شنبه – 15 بهمن ماه، ویژه برنامه «به نام پدر» را روی آنتن می برد.

1401/11/13
|
16:17

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، رادیوسلامت با هدف تقدیر از مقام پدر و بزرگداشت سالروز ولادت مولای متقیان ویژه برنامه «به نام پدر» را در قالب تركیبی نمایشی تقدیم شنوندگان این شبكه رادیویی می كند.
در این برنامه كه با اجرای «مسعود خواجه وند» روی آنتن می رود، «امیر زنده دلان» كه یك شخصیت نمایشی به عنوان «باباجان» در نقش پدرِ مجری را دارد، حضور دارد و خالق داستانهای طنز می شود. همچنین، در این برنامه پدر و پسرِ پزشك هم میهمان برنامه خواهند بود.
ویژه برنامه به نام پدر، از بخش های متنوع و مختلفی تشكیل شده است كه عبارتند از بخش «پدرستان» كه مستند گزارشی از خانه سالمندان است، بخش «سلام پدر» كه گزارشی از بیمارستان: پدران در بستر بیماری، و لحظه تولد فرزند و پدر شدن افراد است، و بخش «پدر سالار» كه به بررسی نقش پدر در سینمای ایران و جهان می پردازد؛ و بخش كارشناسی برنامه كه روانشناس برنامه در خصوص كیفیت حضور پدر در تربیت فرزندان صحبت خواهد كرد.
یادآور می شود، ویژه برنامه «به نام پدر» به تهیه كنندگی «مسعود حسنی»، پانزدهم بهمن ماه، از ساعت 10 به مدت 90 دقیقه از موج FM ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود

دسترسی سریع