رادیو ورزش با «روز پیروزی» به استقبال 22 بهمن می‌رود

شبكه رادیویی ورزش با ویژه برنامه «روز پیروزی» در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اهالی ورزش را همراهی می‌كند.

1401/11/21
|
10:49

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ «روز پیروزی» عنوان ویژه برنامه رادیو ورزش در روز 22 بهمن ماه و همزمان با سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی است. این برنامه با هدف پوشش حضور ورزشكاران و جامعه ورزش و انعكاس حضور آنان روانه آنتن می‌شود.

در فواصل برنامه، گزارش‌هایی به صورت لحظه‌ای از جایگاه شبكه رادیویی ورزش در مسیر راهپیمایی منتهی به خیابان آزادی بعد از خیابان گرانمایه پخش خواهد شد.

معرفی اولین‌های ورزش پس از انقلاب اسلامی در بخش «اولین‌ها»، دلگویه ورزشكاران از تعلق خاطرشان به وطن در بخش «جان من ایران من» و بخش «تا پای جان برای ایران» كه به حضور ورزشكاران در صحنه‌های مختلف بین‌المللی می‌پردازد، از جمله بخش‌های این ویژه برنامه به شمار می‌رود.

پخش گزارش توصیفی از فضای مراسم توسط گزارشگران میدانی و گفتگوی زنده در برنامه با اقشار گسترده جامعه ورزش اعم از ورزشكاران، مربیان، داوران و مدیران ورزشی، عناوین در نظر گرفته شده برای جایگاه اختصاصی این شبكه در مسیر راهپیمایی است.

«روز پیروزی» كاری از گروه فرهنگ و علوم ورزشی رادیو ورزش شنبه 22 بهمن ماه از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه روی موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز خواهد رفت. حسین سلطانی تهیه كننده و الهام حسینی و محمد درخشنده اجرای این برنامه را به عهده دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع