جشن 20 سالگی رادیو سلامت در «با من بمان»/ رادیو سلامت 20 ساله شد

به مناسبت 21 بهمن ماه، سالروز تاسیس شبكه رادیویی سلامت، ویژه‌ برنامه «با من بمان»، جمعه 21 بهممن ماه، به مدت 6 ساعت از رادیو سلامت پخش می‌شود.

1401/11/20
|
11:23

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس شبكه رادیویی سلامت، ویژه برنامه «با من بمان»، به مرور نقش رادیو سلامت در ارتقاء و تبیین سبك زندگی بهتر برای مخاطبان می پردازد.
ویژه برنامه «با من بمان» شبكه رادیویی سلامت كه به تهیه كنندگی «پیمان پناهی» از ساعت 9 الی 12 روی آنتن می رود، از بخشهای متنوع و مختلفی از جمله «رادیو و سلامت»، «برنامه منتخب»، «داستان» و «بخش ویژه» تشكیل شده است كه در این بخشها با مرور برنامه های پر مخاطب از برنامه سازان این شبكه رادیویی تقدیر می كند.
در این برنامه، سواد رسانه ای مخاطبان نیز به چالش كشیده می كشد و تاثیرات رادیو سلامت بر مخاطبان مرور می شود.
مرور خاطرات مخاطبان و اشنایی بیشتر و بهتر با برنامه های شبكه و نقش افرینی انها در زندگی مخاطبان و بررسی نقش رادیو سلامت و تاثیرگزاری ان از نگاه دیگران از جمله اهداف برنامه «بامن بمان» است.
همچنین در بخش عصرگاهی ویژه برنامه «با من بمان» كه به تهیه كنندگی «فاطمه بی تقصیر» از ساعت 14 الی 17 به روی آنتن می رود، بخش هایمختلفی در نظر گرفته شده است از جمله «در كنار تو» نگاهی طنز به برنامه های طنز رادیو سلامت و افرادی كه رادیو سلامت مونس آنهاست؛ «اولین ها» كه گفتگو با اولینهای رادیو سلامت كارشناس، گوینده، تهیه كننده و ... است؛ «رادیو سلامت در محافل علمی» كه به بررسی كاركردهای علمی پزوهشی رادیو سلامت می پردازد.
همچنین «شناخت رادیو سلامت»، «مسابقه»، «بیست سالگی» كه گفتگو با مردم و نگاهی به برنامه های خاص رادیو سلامت است؛ و «پل» كه به بررسی رونمایی از كتاب نقش آب در سلامت انسان برای اولین بار در رادیو سلامت خواهد پرداخت، از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.
گفتنی است، ویژه برنامه «با من بمان» روز جمعه 21 بهمن ماه در دو بخش از ساعت 9 الی 12 و 14 الی 17 از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع