نواهای باب الحوائجی در رادیو ایران می پیچید

رادیو ایران به مناسبت شهادت حضرت امام موسی كاظم (ع) ویژه برنامه های «باغ ارغوان»، «خانه دوست اینجاست»، «زندانی عشق»، «نوبت نوا»، «خورشید نامه»،«حرفی از نام تو»، «به نام عشق» و «به افق نور» را تدارك دیده است.

1401/11/26
|
15:30

به گزارش شبكه رادیویی ایران، بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام موسی كاظم (علیه السلام) است، به همین مناسبت رادیو ایران ویژه برنامه های مختلفی را به شرح زیر تقدیم می كند:
«باغ ارغوان» 26 و 27 بهمن نواها و نغمه‌های متناسب با شهادت حضرت امام موسی كاظم(ع) را با اجرای مریم نشیبا و به تهیه كنندگی نداحاجی اسماعیلی ساعت 15:00 پخش می‌كند.
«خانه دوست اینجاست» در همان روز، با موضوع خود مراقبتی و نگاهی به زندگی حضرت امام موسی كاظم(ع) و الگو گرفتن از ایشان با حضور حجت الاسلام محمد فرخی، به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجری حمید رضا رضایی و حامد نجم الهدی سات 17:10 پخش می شود.

«زندانی عشق» ویژه برنامه دیگری است كه در خصوص شهادت امام هفتم (ع) ، سه شنبه 26 بهمن ساعت 20:00 پخش می شود.
«نوبت نوا» پخش مداحی و نوحه در شب شهادت امام موسی كاظم(ع) است و ساعت 20:30 پخش می شود.
«خورشید نامه» همان شب ساعت 22:00 با نگاهی به سیره عبادی و سیاسی امام موسی كاظم(ع) با حضور حجت الاسلام علیرضا سعیدیان و به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجری حمیدرضا رضایی وحامد نجم الهدی پخش می شود.
«حرفی از نام تو» با موضوع سخنی از امام موسی كاظم(ع) در زمینه خودشناسی با حضور حجت الاسلام علی رضا سعیدیان در 26 بهمن ساعت 23:30 پخش می شود
«به نام عشق » ویژه برنامه روز شهادت امام موسی كاظم(ع) است و به شرح كامل زندگی امام از بدو تولد تا لحظه شهادت ایشان می پردازد. این برنامه با حضور حجت الاسلام پویا مفرد و به تهیه كنندگی حسین معصومی جمعه 28 بهمن ساعت 9:00 پخش می شود.

«به افق نور» نیز در همان روز به تهیه كنندگی حسین معصومی روایتی از زندگی حضرت امام موسی كاظم(ع) را باز گو می كند.
این برنامه نیز پنج شنبه 27 بهمن ساعت 11:30از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع