اعیاد شعبانیه بر مدار عشق با ماه ترین در رادیو فرهنگ

همزمان با نخستین روزهای ماه شعبان ولادت سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) وروز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) وروز جانباز و ولادت امام زین العابدین (ع) ،ویژه برنامه های«بر مدار عشق» و «ماه ترین» از رادیو فرهنگ پخش می شود

1401/12/04
|
10:06

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،شبكه رادیویی فرهنگ به مناسبت سالروز میلاد با سعادت سه نور بزرگ ولایت حضرت امام حسین (ع)، جوانمرد كربلا حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع) و همچنین نیمه شعبان میلاد حضرت مهدی (عج)ویژه برنامه‌هایی را تدارك دیده است.
گفتنی است برنامه « صبح به وقت فرهنگ» كه كاری از گروه جامعه است از ساعت 6:30 به ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار می پردازد، برنامه « سرزمین من» گروه تاریخ و اندیشه نیز از ساعت 13:00 به بررسی وضعیت تاریخی و اجتماعی زمان ولادت امام حسین علیه السلام و نگاهی به سیره ایشان اختصاص دارد.این دو برنامه در روزهای بعد نیز به ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد (ع) نیز می پردازند. در این اعیاد علاوه بر برنامه های « صبح به وقت فرهنگ»،« سرزمین من» و « كتاب فرهنگ» در ویژه برنامه « برمدار عشق» كه كاری از گروه جامعه به تهیه كنندگی فاطمه محمدیان فر است به تبیین شخصیت امام حسین (ع) و ویژگی های اخلاقی ایشان متناسب با جمعه امروز و آشنایی با مكتبد امام حسین و شادی اهل بیت پرداخته می شود این ویژه برنامه زنده پنجشنبه شب (5 اسفندماه) ساعت20:00 تا 22:00 تقدیم شنوندگان می شود . همچنین از ساعت 20:00 روز جمعه برنامه « ماه ترین»به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل و روز جانباز روی آنتن می رود .
در برنامه « ققنوس» نیز به مناسبت این اعیاد بخش هایی ویژه ای دیده شده كه به اشعار مربوط به ولادت امام حسین (ع)حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع) پرداخته می شود، این برنامه نیز ساعت 15:00 از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع