برنامه های شاد رادیو ایران در جشن میلاد نور

رادیو ایران، برای جشن بزرگ نیمه شعبان برنامه های شاد و مختلفی را به شرح زیر تدارك دیده است.

1401/12/16
|
18:06

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه «بهار جان» با رویكرد بیان فضایل عید نیمه شعبان و بیان اصل انتظار برای اهل ایمان و نیكی به یكدیگر برای كسب رضایت امام زمان خویش، با حضور حجت الاسلام محمد پویا و حجت الاسلام مسلم داوودی نژاد، به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای حمید رضا رضایی سه شنبه 16 اسفند ساعت 22:00 به استقبال میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج) می رود.
«راه شب» چهارشنبه بامداد، برنامه دیگری است كه مناسب با حال و هوای جشن بزرگ نیمه شعبان به تهیه كنندگی رامین جواد پور و با اجرای آرش احمدی 00:30 بامداد چهارشنبه پخش می شود.
برنامه «ساده مثل صبح» نیز با پخش قطعات موسیقی شاد و گزارش از حال و هوای شهر در روز میلاد منجی بشریت مهدی موعود، به تهیه كنندگی رامین جواد پور و با اجرای آرش احمدی و حضور حجت الاسلام آقا بابا چهارشنبه 17 اسفند ساعت 06:35 روانه آنتن می شود.
گزارشگر رادیو ایران در برنامه «حرفی از نام تو» به بیمارستان رفته و با مادرانی كه نه ماه انتظارشان به پایان رسیده، گفت و گو كرده، این برنامه در روز میلاد ساعت 8:30 پخش می شود.
اما اهالی «صبح جمعه با شما» عیدانه ای شاد برای جشن بزرگ نیمعه شعبان با عنوان «صبح عید با شما» به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان تدارك دیده اند كه این برنامه چهارشنبه 17 اسفند ساعت 9:00 تقدیم همراهان همیشگی رادیو ایران می شود.
«به افق نور» نیز با موضوع سفارش دعا برای ظهور و بیان فواید دعای برای ظهور امام زمان علیه السلام به تهیه كنندگی عبدالله علایی و با اجرای رضا خضرایی و حضور حجت الاسلام وحیدی ساعت 12:15 پخش می شود.
برنامه «گلبانگ» هم به مناسبت این میلاد خجسته ترانه های درخواستی شادی را تقدیم علاقه مندان می كند.
«گلبانگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:00 با اجرای مریم نشیبا و تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.
ویژه برنامه «یك جهان یك امید» هم به بررسی مفهوم مهدویت در اندیشه سیاسی امام راحل(ره) می پردازد كه این برنامه ساعت 15:30 پخش می شود.
واما اهالی «ایرانشهر» هم با موضوع انتظار شیرین برنامه ای شاد و عصر گاهی را تقدیم می كنند.
«ایرانشهر» از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت 17:00 با اجرای مهرناز فقیهی و استاد كمال همنشین و به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی تقدیم مخاطبان می شود.
برنامه «جام جم» هم با نگاهی به مهدویت در ادبیات به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجرای شهاب شهرزاد چهارشنبه 17 اسفند ساعت 22:00 از رادیو ایران پخش می شود.
رادیو ایران پیشاپیش میلاد منجی بشریت مهدی موعود را تبریك می گوید.

دسترسی سریع