ویژه برنامه های رادیو صبا برای میلاد امام رضا (ع)

رادیو صبا با ویژه برنامه های متنوع میلاد امام رضا( ع) را همراه مخاطبان جشن میگیرد

1402/03/09
|
14:04

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، این شبكه رادیویی به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت علی بن موسی الرضا علیه السلام ویژه برنامه «دست افشان» را تقدیم به مخاطبان می كند. رادیو صبا به همین مناسبت برنامه مخاطب محور «صبامك» و برنامه «صباهنگ» را در شب میلاد امام رضا علیه السلام به صورت ویژه راهی آنتن می‌كند.

ویژه برنامه «دست افشان» به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مهبد قناعت پیشه و مریم خادم پور در دهه كرامت هر شب ساعت 20 تقدیم مخاطبان می شود.
این برنامه در شب میلاد امام رضا( ع) سفر رادیوی به مشهد مقدس دارد و با آیتم های متنوع در فضای شاد این روز را همراه مخاطبان جشن میگیرد.

برنامه موسیقی محور «صباهنگ» سه شنبه نهم خرداد ساعت 18:30 به تهیه كننندگی رضا عزتی در شب میلاد با پخش ترانه و موسیقی شاد همراه مخاطبان می شود، و با انتخاب مصرعی درباره امام رضا (ع) مخاطبان را به این جشن دعوت می كند.

برنامه مخاطب محور «صبامك» سه شنبه نهم خرداد ساعت 22در شب میلاد امام رضا علیه السلام با آیتم های شاد و نمایش های ویژه این شب با هنرمندی پیشكسوتان رادیو جواد انصافی و امیر پارسی به تهیه كنندگی محمد عیوضی تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع