همراه با رادیو ورزش در سوگ امام راحل (ره)

شبكه رادیویی ورزش همزمان با فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد با تولید ویژه‌ برنامه "به یاد مرشد" این ایام را گرامی می‌دارد.

1402/03/12
|
11:41

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال معمار كبیر انقلاب اسلامی و همچنین قیام خونین 15 خرداد، شبكه رادیویی ورزش با پخش ویژه برنامه‌ای این ایام را گرامی می‌دارد.

ویژه برنامه "به یاد مرشد" در این روزها با هدف تبیین اندیشه‌های امام راحل به خصوص برای جامعه ورزش تقدیم مخاطبین خواهد شد.

در این برنامه ضمن پخش بیاناتی از امام خمینی (ره) و دیدارشان با ورزشكاران، اندیشه ایشان در موضوع ورزش و تربیت‌بدنی مورد توجه قرار می‌گیرد.

انعكاس گزارش‌هایی از حضور جامعه ورزش در مرقد امام راحل، بیان خاطرات نزدیكان امام از ورزش در بخش‌هایی همچون نوای مرشد، مرشدنامه، به شیوه مرشد و در فراق مرشد شنوندگان را همراهی می‌كند.

بررسی تاریخ پهلوی، هویت جهانی-امتی، سبك زندگی و خانواده و جوان مومن انقلابی از سند تحول رسانه ملی از جمله موضوعاتی است كه در این برنامه مطرح می‌شود.

"به یاد مرشد" روزهای 14 و 15 خرداد ماه از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه به تهیه‌كنندگی عرفان شهبازی و با اجرای الهام حسینی و بابك مینایی از آنتن رادیو ورزش روی موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع