سلطانی در گفتگو با رادیو اقتصاد خبرداد: درخشش دو اتاق ایران دركنگره جهانی اتاق ها

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: برای نخستین بار دو اتاق بازرگانی از جمهوری اسلامی ایران (شیراز و اصفهان) به مرحله نهایی رقابت های جهانی اتاق ها راه یافتند.

1396/07/06
|
08:30

پدرام سلطانی در برنامه «روی خط بازار» رادیو اقتصاد ضمن اشاره به این جمله كه رقابت اتاق های بازرگانی جهان هر دو سال یكبار برگزار می شود، افزود: در این دوره اتاق ها در چهار حوزه از قبیل مسئولیت اجتماعی شركت ها، اشتغال زایی، آموزش و طرح های برتر نامتعارف با هم به رقابت پرداختند.

وی همچنین اظهارداشت: اتاق شیراز در حوزه ایجاد اشتغال و اتاق اصفهان در حوزه مسئولیت اجتماعی به مرحله نهایی این رقابت راه یافته و در زمره چهار اتاق برتر جهان قرار گرفتند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران ضمن اشاره به برگزاری دهمین كنگره جهانی اتاق‌های بازرگانی در استرالیا گفت: قدمت برگزاری گنگره مزبور به 20 سال می رسد واتاق ها هر دو سال یكبار دور هم جمع و درباره چالش‌های بخش خصوصی و نوآوری‌های خود با یكدیگر بحث و تبادل نظر می‌كنند.

وی در ادامه افزود: ایران در دوره‌های قبل حضور جدی در كنگره مزبور نداشته ولی در این دوره با قدرت هرچه تمامتر حضور پیدا كرد و از حامیان برتر این كنگره بود.

سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاهی در حاشیه دهمین كنگره جهانی اتاق ها در استرالیا اظهارداشت: اتاق ایران نیز به عنوان یكی از حامیان اصلی برنامه نسبت به راه اندازی غرفه جهت شناساندن ظرفیت های ایران به كشورهای عضو اقدام كرد.

وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد تصریح كرد: در این دوره غرفه ایران شلوغ‌ترین و پربازدیدترین غرفه بود.

برنامه «روی خط بازار» كاری از گروه كشاورزی شبكه رادیویی اقتصاد است كه از شنبه تا پنجشنبه هر روز راس ساعت 11 به مدت 55 دقیقه با هدف ارائه یك تصویر بزرگتر و كاملتر و قابل درك از رویدادهای مهم اقتصادی و رفع ابهامات اقتصادی بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع