افزایش اقبال مخاطبان به رادیو محرم


رادیو محرم با پخش برنامه های مختلف و متنوع ایام شهادت سالار شهیدان و یاران با وفایشان،
همراه با عزاداران حسینی است.

1396/07/05
|
16:03

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا،رادیو محرم كه با ابتكار معاونت صدا و از ابتدای ماه محرم سال جاری فعالیت خود را آغاز كرده است،با پخش مداحی های متعدد، سخنان امام و رهبری و بزرگان،مرثیه سرایی و موارد متعدد دیگر عزاداران حسینی را به صورت شبانه روزی همراهی می كند.
از نكات قابل توجه رادیو محرم این است كه طبق برآوردهای صورت گرفته و با وجود راه اندازی این شبكه از 31 شهریور ماه ،برنامه های پخش شده رادیو محرم با اقبال فراوان مخاطبان روبرو شده و این شبكه جز سومین شبكه پر شنونده معاونت صداست.به نحوی كه شخصیت های مختلف ،بزرگان ،علما ،روحانیون و عزاداران حسینی شنونده برنامه ای متنوع این شبكه هستند و روزانه مخاطبان رادیو محرم با تماس های تلفنی ،ارسال پیام كوتاه و سایر راه های ارتباطی دیگر تعامل شایسته ای با این شبكه دارند.
علاقه مندان علاوه بر گیرنده های رادیویی ( طول موج اف ام ردیف 05/95 مگاهرتز) و گیرنده های دیجیتال ،می توانند از طریق اپلیكیشن تلفن همراه رادیو كه به صورت كاملا رایگان و از نشانی www.iranseda.ir در دسترس قر ار دارد شنونده برنامه های این رادیو باشند.
خاطر نشان میشود در همین راستا مخاطبان از طریق شماره پیامك 30000553 و همچنین شماره تماس های 02532910551 ، 02532910552 و 162 نظرات خود در رابطه با برنامه های این شبكه را در میان بگذارند.

دسترسی سریع