ركورد تازه شنوندگان و مخاطبان رادیو برای سومین بار در مواسات و همدلی با نیازمندان پویش به عشق علی علیه السلام میلیاردی شد!

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، نگاه هم افزا و همدلانه اهالی رادیو برای جذب كمك های مردمی به نیازمندان در سومین پویش به عشق علی علیه السلام بی نظیر بود.

1401/03/01
|
12:41

در این باره دكتر محسن حبیبی دبیر شورای معارف معاونت صدا و دبیر سومین پویش به عشق علی علیه السلام ضمن اشاره به استقبال بی نطیر هموطنان در طرح های خیر خواهانه گفت:
سومین پویش به عشق علی علیه السلام كه از ابتدای ماه مبارك رمضان سال جاری آغاز گردید، با اقبال بی نظیر هموطنان خَیّر كشورمان روبرو شد. به گونه ای كه روند واریزی های نقدی و مشاركت مردم نسبت به سالیان گذشته بسیار رو به رشد بوده است و مجموع این كمك ها از مرز یك میلیارد تومان گذشت كه در ادوار گذشته سابقه نداشته است.

وی افزود:
این همراهی نوید بخش آن است كه در ایام عید سعید فطر هدایای بسیار خوبی از طریق كمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین جمعیت امام رضایی ها به خانواده های هدف خواهیم رساند.

دكتر حبیبی با تاكید بر اعتماد همیشگی مخاطب به رادیو یاد آور شد:
در حالی كه بیش از هشت دهه از عمر رادیو در ایران می گذرد، اما مردم به این رسانه گرم كه همیشه پیام ‌رسانی صمیمی و مهربان بوده است بیش از دیگر رسانه ها اعتماد دارند و همین موضوع باعث شده رادیو بتواند حركت رو به رشد خود را ادامه دهد.

دبیر پویش به عشق علی(ع) تاكید كرد:
این سرمایه زمانی افزایش مضاعف پیدا می كند كه مخاطب، اهالی و دست اندركاران این رسانه را بیش از پیش در كنار خود احساس كند و آن را یك توصیه كننده صرف نبیند. مثل این پویش كه هنرمندان رادیو همانند دیگر فعالیت های عام المنفعه خود در ورود و شركت در آن پیشتاز بودند. و نه تنها هر كدام از شبكه های رادیویی به سهم خود نسبت به تبلیغ پویش اقدام نمودند، بلكه مجریان و عوامل رادیو نیز با علاقه و خلاقانه پای كار بوده و با اشتیاق به صورت خود جوش با پرداخت مبالغ مختلف در این مواسات شركت نمودند؛ تا جایی كه نتیجه این همدلی ركورد جدید جمع آوری بیش از ده میلیارد ریال كمك برای نیازمندان یتیم را رقم زد.

حبیبی دبیر شورای معارف رادیو با اشاره به تولید برنامه های كوتاه ، تركیبی و زنده، حتی از اعتاب مقدسه ائمه و امامزادگان در ایران و عراق برای این پویش، به همكاری و همراهی شهرداری تهران نیز اشاره كرد و گفت:
شهرداری تهران با پیوستن به این طرح بزرگ تعداد زیادی از بیلبوردهای شهری، ایستگاه های مترو و تلویزیون های تبلیغاتی قطار شهری و اتوبوس ها را به طرح پویش به عشق علی اختصاص داد.

وی در پایان با تاكید بر اهمیت سرعت بخشیدن به رسیدن این مبالغ به دست نیازمندان جامعه هدف گفت:
بلافاصله پس از پایان پویش، مبالغ جمع آوری شده برای رسیدن به دست ایتام نیازمند، در حضور نماینده قوه قضاییه به كمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعیت امام رضایی ها(ع) تحویل داده می شود.

دسترسی سریع