كتاب گویای "ایران مقتدر" شنیداری شد

كتاب گویای "ایران مقتدر" شنیداری و به صورت رایگان در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفت.

1401/11/15
|
16:33

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا: سید احمدرضا صدر مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: كتاب گویای "ایران مقتدر" با معرفی دستاوردهای به دست آمده پس از پیروزی انقلاب، توسط شبكه ایرانصدا شنیداری و به صورت رایگان در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفت.
وی درباره این اثر جدید كه بلافاصله پس از تولید در پایگاه كتاب گویای ایران صدا بارگزاری شده است گفت: با توجه اهمیت تبیین دستاوردهای پس از انقلاب شكوهمند اسلامی، بارها رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به این مهم سفارش نموده تا جایی كه فرمان جهاد تبیین را صادر فرمودند. لذا با توجه به اهمیت موضوع در این راستا شاملو مدیر شبكه ایرانصدا این اثر را تولید و بر روی پایگاه كتاب گویای ایرانصدا قرار داد تا به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

صدر با اشاره به این نكته كه این كتاب خلاصه‌ای شنیداری از كتاب صعود چهل ساله است گفت: از موضوعات مهم كتاب ایران مقتدر می‌توان به پرداختن به كارهای انجام‌گرفته بعد از انقلاب، معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، استفاده از آمارهای كاملاً دقیق و علمی، استفاده از آمارهای بین‌المللی برای نشان‌دادن كارهای انجام‌گرفته، مقایسه‌‌ی دقیق كارهای قبل و بعد از انقلاب اسلامی و شناساندن هرچه بهتر فعالیت‌های انقلاب اسلامی به مردم و مسئولان اشاره كرد.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا استفاده از صدای دو گوینده توانمند را برای تولید این كتاب، كاری هوشمندانه دانست و گفت: بعضی صداها با توجه به صداقت بیان و اعتماد مخاطب به صاحب آن برای شنونده اثرگذاری بیشتری دارد، سودابه آقاجانیان و سید حسین حسینی از راویان، با توجه به سبقه ارزشمند در اجرا و اعتماد مخاطب به این دو بزرگوار بهره‌مند از این نعمت هستند، كه انتخاب آنها نشان از هوشمندی همكارانمان در پایگاه كتاب گویای ایرانصدا دارد.
وی با اشاره به مدیریت و كارگردانی این اثر یاد آور شد نباید از تهیه كنندگی خوب خانم محتشمی و عوامل تولید این اثر غافل بود.

صدر در پایان ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه هنرمندان ایرانصدا، ابراز امیدواری كرد: این اثر گامی در مسیر جهاد تبیین باشد و باعث دلگرمی و خودباوری فرزندان این سرزمین.

لازم به ذكر است این كتاب صوتی در پایگاه كتاب گویای ایرانصدا به نشانی
http://player.iranseda.ir/book-player/?w=43&g=537049
به صورت رایگان قابل دریافت است.

دسترسی سریع