برپایی 14 ایستگاه رادیویی در راهپیمایی 22 بهمن

شبكه های رادیویی در روز راهپیمایی 22 بهمن حضور پررنگی در مسیرهای راهپیمایی دارند و به اجرای برنامه های مختلف می پردازند.

1401/11/18
|
14:03

شبكه رادیویی ایران با "ایران سربلند" در پایگاه رادیویی
به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ سید احمدرضا صدر با بیان این خبر گفت: گزارشگران شبكه های رادیویی با استقرار در مسیرهای اعلام شده در روز 22 بهمن و تهیه و تولید ارسال گزارش‌های میدانی، لحظه به لحظه همراه شركت كنندگان در راهپیمایی و در خدمت مخاطبان خواهند بود.
«شبكه رادیویی ایران» با برپایی پایگاه رادیویی و ایجاد غرفه در روز راهپیمایی 22 بهمن در مسیر خیابان آزادی نبش استاد حبیب الهی، با تهیه و تدارك ویژه برنامه "ایران سربلند" انعكاس دهنده جشن پیروزی انقلاب اسلامی است. این برنامه چشم اندازی به آینده دارد و نگاهی به شرایط موجود برای رفع چالش ها و دغدغه هایی كه نظام سلطه بر ایران وارد كرده است.

ایستگاه رادیویی جوان در "میدان آزادی"
علاوه بر این؛ «رادیو جوان» در روز 22 بهمن در خیابان آزادی، نبش وزارت كار با برپایی ایستگاه رادیویی همراه مردم خواهد بود. در این روز ویژه برنامه"میدان آزادی "به تهیه كنندگی مجتبی حسنی و گویندگی مجید عسگری و امین قاسمی فرع از ساعت 9 الی 12 شنیده می شود.
این برنامه به صورت میدانی و با حضور مردم در غرفه رادیو جوان در خیابان آزادی به پوشش لحظه به لحظه مراسم 22 بهمن خواهد پرداخت.
در این برنامه علاوه بر تهیه گزارش های مردمی از سطح شهر و گپ وگفت با مردم حاضر در راهپیمایی، بخش های مختلفی از جمله اجرای سرود، برگزاری مسابقه و تست گویندگی در این ایستگاه انجام می شود.

شبكه رادیویی تهران جنب درب اصلی دانشگاه صنعتی شریف
وی افزود: «شبكه رادیویی تهران» در روز 22 بهمن ماه با ویژه برنامه"یوم الله" حماسه راهپیمایی باشكوه ملت ایران را با استقرار واحد سیار خود در خیابان آزادی، جنب درب اصلی دانشگاه صنعتی شریف، در گفتگو با مردم و مسئولان منعكس می‌كند.
تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و دستاوردهای نظام اسلامی از دیگر رویكردهای این ویژه برنامه است كه از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

رادیو صبا همراه با "جشن پیروزی"
به گفته صدر؛ «رادیو صبا» نیز با برنامه"جشن پیروزی" در تقاطع نواب آزادی ایستگاه رادیویی خود را برپا كرده است. این برنامه از چهار بخش مسابقه در حوزه های خوانندگی، بازیگری، اجرا و طنز با مردم برگزار می شود. دعوت از خواننده برای اجرای سرود هایی با محتوای ایران ،خوانش مطالب انقلابی و تهیه گزارش ها از مسیر راهپیمایی از دیگر بخش های این برنامه است.

رادیو گفت وگو با "ایران سربلند"
مدیر روابط عمومی معاونت صدا افزود: «رادیو گفت وگو» با برنامه "ایران سربلند" در خیابان آزادی نرسیده به میدان، نبش كوچه نورافكن همراه با مردم است و با برپایی ایستگاه رادیویی شركت كنندگان در راهپیمایی را همراهی می كند.

رادیو سلامت در "مسیر همدلی"
همچنین؛ «رادیو سلامت» با ویژه برنامه "مسیر همدلی"روبروی مسجد دانشگاه شریف مستقر می شود و در راهپیمایی 22 بهمن در كنار مردم حضور دارد. این برنامه با محوریت افزایش سرمایه های اجتماعی و مشاركت در جشن های ملی از ساعت 9 الی 11:30 پخش می شود .
"راه نور" با معرفی شهدای كادر درمان در 22 بهمن، "همراه بصیرت" درباره انقلاب و مكتب سازی است، رویش از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می گوید و "ماندگاران سلامت" یك پویش سلامت محور است و "یكصدا"همدلی و همراهی مردم را می طلبد، از بخش های این ویژه برنامه است.

ایرانصدا با پخش تصویری برنامه های رادیویی
وی اعلام كرد: «ایرانصدا»در روز 22بهمن، پخش تصویری برنامه های رادیویی را پیش بینی كرده است.

رادیو قرآن در خیابان توحید
«رادیو قرآن» با "مشهود" ویژه برنامه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در خیابان توحید، خیابان آزادی مستقر است، در این برنامه با توجه به سالروز تاسیس رادیو قرآن، مسابقات میدانی قرآنی با حضور مردم برگزار می شود.

شبكه رادیویی پیام و آوا با دو ایستگاه رادیویی
صدر با اشاره به برپایی دو ایستگاه رادیویی پیام و آوا خاطر نشان كرد: شبكه«رادیو پیام» و « آوا » با برپایی دو ایستگاه رادیویی همراه مردم خواهند بود. رادیو پیام با برنامه "پیام فجر" میزبان علاقه مندان و شركت كنندگان در راهپیمایی است.

رادیو نمایش نبش خیابان نجارزادگان
علاوه بر این؛ «رادیو نمایش» با تهیه و پخش برنامه "سیمرغ" در نبش خیابان نجارزادگان شما مخاطبان را همراهی خواهد كرد. در این برنامه طی فراخوان ارائه شده ، از مخاطبان درخواست شده كه خاطرات شخصی خودشان ، یا پدر و مادرهایشان از انقلاب اسلامی را در قالب تك گویی نمایشی یا مونولوگ ضبط و ارسال كنند.
9:39

"با هم برای ایران" از شبكه رادیویی فرهنگ
وی در پایان از برپایی ایستگاه رادیویی فرهنگ، اقتصاد و معارف خبر داد و گفت:«شبكه رادیویی فرهنگ»، در خیابان آزادی نرسیده به میدان آزادی جنب كوچه نورگاه برنامه زنده "با هم برای ایران" از ساعت 9 الی 12 دارد. علی رضا نوری گزارشگر در جایگاه مستقر است و سمیه نجفی و حمیرا فراتی در مسیر راهپیمایی با مردم گفت وگو می كنند.

رادیو اقتصاد و "مرز پرگهر"
«رادیو اقتصاد» با ویژه برنامه "مرز پرگهر" با برپایی ایستگاه رادیویی همراه راهپیمایان خواهد بود.
گفتنی است؛ «شبكه رادیویی معارف» با برپایی ایستگاه رادیویی در مسیر راهپیمایی قم در خدمت راهپیمایان است.

دسترسی سریع