گزارشی از برپایی ایستگاه های رادیویی در یوم الله 22 بهمن 22 بهمن روز غیرت و شجاعت ملت ایران و روز یاری دین خداست// این یك راهپیمایی ساده نیست

شبكه های مختلف رادیویی با استقرار 12 ایستگاه رادیویی در طول مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، منعكس كننده صدای حماسه عظیم مردمی در سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی هستند.

1401/11/22
|
21:47

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران:
ما می‌خواهیم آقا باشیم، غیرتمند باشیم
به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ شبكه های رادیویی در روز راهپیمایی 22 بهمن حضور پررنگی در مسیرهای راهپیمایی داشتند و به اجرای برنامه های مختلف پرداختند.
«علی بخشی زاده» معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و از جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با رادیو تهران گفت: از خدا می خواهم انشالله قدرتی به ملت ایران بدهد،كما فی سابق برای ارج نهادن به زحمات تمام كسانی كه موجب پیروزی این انقلاب شریف شدند. انقلابی كه برای ما عزت و شرف را به ارمغان آورد.
44 سال ایستادگی در مقابل ظلم جهانی، 44 سال ایستادگی برای عظمت دین و قرآن و برای پیاده كردن احكام الهی را خدا نصیب ملت ایران كرد. خدا را شاكرم در این روز همه با هم در گام های فشرده، دست در دست هم خیابان‌های شهرها را منوّر كردیم.
معاون صدا خاطر نشان كرد: حضرت علی (ع) در یكی از فرازهای نامه 47 نهج البلاغه می‌فرمایند: با دشمنان دین خدا دشمنی كنید و برای مظلومین جهان یاور باشید. در این روز به این كلام نورانی حضرت علی (ع) جامه عمل پوشاندیم و همراه با ملت غیور و شریف ایران فریاد بر آوردیم كه ما به نظام استكبار نه می‌گوییم.
بخشی زاده تاكید كرد: 22 بهمن روز غیرت و شجاعت ملت ایران است، روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی، روز یاری دین خداست. ما می‌خواهیم آقا باشیم، غیرتمند باشیم؛ ما نمی‌خواهیم زیر پای بیگانگان له شویم. این یك راهپیمایی ساده نیست، هر گام را به یك شهید هدیه كنیم كه در كنج اسارت و در نهایت تنهایی در زیر شكنجه‌های نظام بعثی این دنیا را وداع كردند.

پخش زنده‌ برنامه‌ «یوم الله» ویژه‌ جشن پیروزی انقلاب اسلامی، در ایستگاه رادیویی تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، جنب درب اصلی دانشگاه صنعتی شریف با اجرای خانم نصرالهی و علی یگانه روی آنتن صدای پایتخت رفت.
شبكه رادیویی ورزش از كلیه متقاضیان و علاقه مندان در جایگاه اختصاصی خود جهت تست گزارشگری دعوت به عمل آورد.
«رادیو نمایش» با تهیه و پخش برنامه "سیمرغ" همراه راهپیمایان بود. اداره كل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش در 22 بهمن ماه، غرفه ای به یاد 619 شهید هنرهای نمایشی كشور برپا داشتند.
"با هم برای ایران" اجرای برنامه ویژه از جایگاه رادیو فرهنگ در مسیر راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی بود. دكتر جهانگیر، معاون رئیس قوه قضائیه و حجت الاسلام ابوالقاسمی از اعضای مجلس خبرگان رهبری در جایگاه رادیو فرهنگ در مسیر راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.
«رادیو قرآن» با "مشهود" ویژه برنامه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در خیابان توحید، مسابقات میدانی قرآنی را با حضور مردم برگزار كرد. دكتر قربانی، رئیس سازمان دارالقرآن بسیج یكی از مهمانان ایستگاه رادیویی رادیو قرآن بود.
«شبكه رادیویی ایران» با برپایی پایگاه رادیویی و ایجاد غرفه در روز راهپیمایی 22 بهمن در مسیر خیابان آزادی نبش استاد حبیب الهی، با تهیه و تدارك ویژه برنامه "روز خوب پیروزی" انعكاس دهنده جشن پیروزی انقلاب اسلامی بود.
«رادیو سلامت» با ویژه برنامه "مسیر همدلی"روبروی مسجد دانشگاه شریف مستقر شد و در راهپیمایی 22 بهمن در كنار مردم حضور پررنگی داشت.

دسترسی سریع