داوران دومین جشنواره پژواك معرفی شدند

مراسم معرفی داوران دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواك و ارائه آیین نامه داوری، با حضور جمعی از داوران این دوره از جشنواره برگزار شد.

1401/11/23
|
16:12

به گزارش ستاد اطلاع رسانی دومین جشنواره رادیویی پژواك؛ در حكم داوران آمده نظر به تجربیات شما در زمینه برنامه سازی رادیویی، به ویژه حوزه مستند، به موجب این حكم به عنوان داور مرحله انتخاب آثار در بخش ، دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواك منصوب می شوید.
بی شك اعتبار، دانش و دقت نظر شما عامل مهمی در ارتقای سطح داوری این دوره از جشنواره خواهد بود.
داوران از شبكه های مختلف رادیویی انتخاب شده اند
داورانی كه در بخش مردمی داوری آثار را بر عهده دارند؛ اسدی، كامبیز نقاش از رادیو سلامت، مرتضی امرجی شبكه فرهنگ، مونا توسلی شبكه قرآن، فرشاد آذرنیا شبكه نمایش است.
آثار رسیده از مستند سازان در بخش مستمر با داوری مهدی قدیری، پروانه طهماسب نظامی از رادیو تهران، سامان پارسا از رادیو ایران، حسین خلیل نژاد رادیو صبا و زهرا یساقی از رادیو جوان انتخاب خواهد شد.
بخش ویژه توسط داورانی همچون مهدی آذرمكان، مجتبی تونه ای، علیرضا مبینی و حمیدرضا كجوری داوری خواهد شد.
در بخش پاسداشت زبان و ادبیات فارسی آثاری كه به دست دبیرخانه جشنواره رسیده است كه داوران این بخش محسن حكیم معانی از رادیو فرهنگ، یدالله گودرزی از رادیو ایران و امین رهبر از رادیو نمایش عهده دار این بخش خواهند بود.
شعار سال از دیگر بخش های كه با داوری شهرام ملازاده، محمدرضا خاكپور از رادیو ورزش، علی مروی از رادیو اقتصاد و كاظم داداشی از رادیو ایران انجام می شود.
محیط زیست با داوری بهنام احمدپور، انسیه سمیع پور رادیو سلامت، سید محمد معانی مدنی گفتگو، مسعود محمودخواه از رادیو تهران انجام خواهد شد.
جمعیت، فرزندآوری و تقویت نهاد خانواده كه داوری آنها را محمدرضا قربانی، مهدی زری باف از رادیو ایران، مهتاب رستمی از رادیو ورزش و فاطمه شیرین از رادیو جوان این بخش را بر عهده خواهند داشت.
جهاد تبیین و هدایت فرهنگی با داوری نوشین رهگذر از رادیو گفتگو، محمد بغدادی از رادیو پیام و مهدی ساعی از رادیو صبا و عباس رجب سلمانی انجام خواهد شد.
انقلاب اسلامی، دفاع مقدس استقلال و همبستگی ملی از موضوعاتی كه داوری آنها را مهدی آذری، روح الله عظیمی، یدالله محمدی و آرمان ستوده بر عهده دارند.
دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواك 19 تا 22 اردیبهشت ماه 1402 در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.
انتهای پیام./

دسترسی سریع