همت بلند فنی معاونت صدا در پوشش رسانه ای راهپیمایی 22 بهمن

تلاش حوزه فنی معاونت صدا در پوشش زنده برنامه های شبكه های مختلف رادیویی در راهپیمایی 22 بهمن، ستودنی است.

1401/11/24
|
10:42

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ فرزاد امانی، مدیر كل تولید و فنی معاونت صدا با اشاره به تلاش حوزه فنی معاونت صدا در پوشش رسانه ای راهپیمایی 22 بهمن گفت: اداره كل تولید و فنی معاونت صدا به منظور پوشش زنده برنامه راهپیمایی عظیم و پرشكوه 22 بهمن ماه 1401 در طول مسیر راهپیمایی از میدان انقلاب تا میدان آزادی در 12 پایگاه و با حضور 12 شبكه رادیویی معاونت صدا(صبا، قرآن، جوان، اقتصاد، پیام، ایران، سلامت، تهران، گفت و گو، نمایش، ورزش و فرهنگ) اقدامات متعددی را رقم زد تا لحظه به لحظه حماسه باشكوه ملت غیور ایران را به سمع و نظر جهانیان برساند.

وی با بیان برخی از اقدامات انجام گرفته در حوزه فنی معاونت صدا افزود: از جمله این اقدامات می توان به تهیه سیم كارت های APN شبكه همراه اول(مبین نت) برای ارسال سیگنال تمامی شبكه های رادیویی در روز راهپیمایی22 بهمن اشاره كرد. هماهنگی های مربوط به عوامل فنی و ناظرین شركت كننده در طول مسیر راهپیمایی، تهیه تجهیزات فنی مورد نیاز و آماده سازی موتوری شش دستگاه خودروی واحد سیار رادیویی از دیگر اقداماتی كه در این روز در حوزه فنی انجام گرفته است.

امانی در ادامه یادآور شد: اداره كل تولید و فنی معاونت صدا همچنین در روز 22 بهمن با هدف قرار داشتن در آمادگی كامل، تست تجهیزات سخت افزاری اینترنتی ارسال صدا (scoopy) با نودال ساختمان شهدا، تست فرستنده های 500w و 200w با نودال های سازمان برای ارسال صدا بر بستر FM (ارسال سه نقطه ازطریق FM به عنوال ارسال اصلی یا رزرو) را در برنامه خود داشت.

همچنین؛ باعنایت ویژه معاون توسعه‌ و فناوری رسانه 12 نسخه از نرم افزار esay caster برای ارسال سیگنال به جام جم خریداری شد.

به گفته مدیر كل تولید و فنی معاونت صدا؛ تمامی مدیران اداره كل تولید و فنی در میدان عملیات حضور یافتند. علاوه بر این؛ عوامل فنی واحدهای 12 گانه شب قبل از مراسم در محل های ماموریت مستقر شدند.

دسترسی سریع