همكاری شبكه رادیویی ورزش و ورزش دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی؛ ترویج ورزش دانشگاهی به همت رادیو ورزش

به منظور جریان‌سازی فعالیت‌های فرهنگی ورزشی دانشگاه ها، پیشنهاد تولید برنامه‌های ویژه ورزش دانشگاهی با استقبال مدیران شبكه رادیویی ورزش رو به رو شد.

1401/11/30
|
16:25

مدیر شبكه رادیویی ورزش و رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، در راستای ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی یك نشست برگزار كردند.
«مهدی آذرمكان» مدیر شبكه رادیویی ورزش، و جمعی از مدیران این شبكه در نشستی صمیمانه با امیر عباس لشگری، رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدعلی مقدسیان مدیرعامل خبرگزاری آنا به گفت وگو و تبادل نظر در خصوص هم‌افزایی طرفین در راستای ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی پرداختند.
در این نشست كه به میزبانی شبكه رادیویی ورزش برگزار شد، مهدی آذرمكان ضمن ابراز خرسندی از توجه مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به حوزه تخصصی ورزش و رسانه، از پیشنهاد انعقاد تفاهم‌نامه همكاری استقبال كرد و گفت: این تفاهم‌نامه می تواند نقطه عطفی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ورزش دانشگاهی باشد.
پیوند دانش، فرهنگ، ورزش و رسانه پررنگ‌تر شود
مدیر شبكه رادیویی ورزش با تاكید بر لزوم تشكیل كمیته تخصصی كارشناسان دانشگاه و شبكه رادیویی ورزش برای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در ورزش دانشگاهی، بیان كرد: با توجه به تعامل خوبی كه با مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه برقرار شده است، تلاش می‌كنیم پیوند دانش، فرهنگ، ورزش و رسانه را پررنگ‌تر كنیم و گام‌های بلندی در این زمینه برداریم.

تولید برنامه‌های ویژه ورزش دانشگاهی
«امیرعباس لشگری»، رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با ارایه توضیحاتی در خصوص مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، از برقراری تعامل و ارتباط حرفه‌ای این مركز با رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری از جمله شبكه رادیویی ورزش گفت: به منظور جریان‌سازی فعالیت‌های فرهنگی ورزشی دانشگاه طی سه سال اخیر كارهایی انجام شده و پیشنهاد می شود برنامه‌های ویژه ورزش دانشگاهی تولید شود. كه با استقبال مدیران شبكه رادیویی ورزش رو به رو شد.

پیشنهاد انعقاد تفاهم‌نامه همكاری
وی نقش شبكه رادیویی ورزش را در عرصه مهم و حساس پوشش خبری، اطلاع‌رسانی و فرهنگ.سازی در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی و همچنین تندرستی و نشاط آحاد جامعه به ویژه جوانان، كلیدی خواند و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از یك میلیون و 250 هزار دانشجو، افزون بر 5 میلیون دانش آموخته و برخورداری از یك میلیون و 520 هزار متر مربع اماكن ورزشی روباز و سرپوشیده، تلاش كرده به بهترین شكل ممكن در خدمت ورزش همگانی، قهرمانی و ملی باشد.
بهره مندی بیشتر از فضای ورزش دانشگاهی برای استعدادیابی، نخبه پروری و پرورش ورزشكاران فرهیخته و همچنین پیشنهاد انعقاد تفاهم‌نامه همكاری مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و شبكه رادیویی ورزش، از دیگر موضوع‌های مهمی بود كه لشگری مطرح كرد.
در پایان این نشست، دكتر لشگری با اهدای نشان ورزش دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های ارزنده دكتر آذرمكان و سایر دست اندركاران شبكه رادیویی ورزش تقدیر و تشكر كرد.

دسترسی سریع