تقدیر از 170 نفر از مخاطبان رادیو قرآن؛ آغاز چهلمین سال تأسیس رادیو قرآن

رادیو قرآن آغاز چهلمین سال تأسیس نخستین شبكه رادیویی تخصصی ایران اسلامی، را همراه با مخاطبان این شبكه ملی جشن گرفتند.

1401/11/30
|
16:25

استودیوی شماره یك ساختمان شهدای رادیو میزبان جمعی از قاریان، حافظان، استادان قرائت قرآن و جمعی از مخاطبان این شبكه بود. در این شب با قرعه‌كشی در میان مخاطبان كه در جشنواره معراج (تصحیح قرائت نماز)، شركت كرده بودند، به 170 نفر جایزه یك میلیون تومانی اهدا شد.

شبكه رادیویی قرآن توانسته پاسخگوی نیاز مخاطب باشد
«علی بخشی زاده» معاون صدای رسانه ملی با اشاره به تغییر و تحولات اخیر در شبكه رادیویی قرآن گفت: شبكه رادیویی قرآن در این دوره و طی سالها چندین مرحله تحولاتی را پشت سر گذاشته است. دوستان عزیز و خدومی در سالهای گذشته شبكه را در مسیر پیشرفت و رشد قرار داده اند. هر دوره یقیناً نقاط ضعف و قوتی دارد كه با یك تدبیر جمعی نقاط قوت و ضعیف احصا خواهد شد. برای رسیدن شبكه از وضع موجود به وضع مطلوب برنامه ریزی و از اندیشمندان استفاده شد، به طوری كه در حال حاضر شبكه از لحاظ جدول پخش ریتم بهتری پیدا كرد. یافته های مركز تحقیقات سازمان مبین این نكته است كه این شبكه توانسته است پاسخگوی نیاز مخاطب باشد.

به امید خدا ما سربازان خوبی برای قرآن و نظام باشیم
معاون صدا تاكید كرد: ان شاء الله همین روند در دستور كار قرار گیرد و مجدداً ضعف ها و نقص ها را مدیریت كنیم. مدیریت هوشمند، نیروی انسانی متخصص و متعهد،آموزش مستمر و تجهیزات و فناوری عامل اصلی پیشرفت است و هر چه بروز شود، بهتر در خدمت تولید محتوا قرار می گیرد.
به امید خدا ما سربازان خوبی برای قرآن، نظام، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه باشیم و نام ما در زمره سربازان موفق و موثر ثبت و ضبط شود.

حفظ و اهمیت به اولین راهبرد رادیو قرآن
«منصور قصری‌زاده»، مدیر شبكه رادیویی قرآن گفت: رادیو قرآن در 22 بهمن سال 1362 به پیشنهاد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) تأسیس شد و در اوایل فعالیتش صرفاً به پخش تلاوت قرآن در ساعاتی از روز اقدام كرده و به تدریج با انجام برنامه‌سازی و تشكیل گروه‌های برنامه‌ساز، بیشتر برنامه‌های آن حول موضوعات معارفی و معارف قرآن كریم سوق پیدا كرد. مدیران رادیو قرآن طی این سه دهه، ضمن حفظ و اهمیت به اولین راهبرد رادیو قرآن یعنی پخش تلاوت قرآن، در ادامه بر آن شدند تا شبكه مستقلی به نام رادیو تلاوت را نیز تأسیس كنند.
انتهای پیام./

دسترسی سریع