تقدیر از فرزندان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران معاونت صدا

همزمان با روز بزرگداشت شهدا، مراسم تقدیر از فرزندان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سازمان صدا و سیما با حضور علی بخشی زاده، معاون صدا در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

1401/12/22
|
23:43

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ «علی بخشی زاده» معاون صدا ضمن قدردانی از حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران معاونت صدا گفت: هیچ كسی در كشور مثل شما خانواده معزز شهداء، فرزندان آنها و ایثارگران سرمایه گذاری برای این نظام نكرده است، هر كسی در صندلی مسئولیت می نشیند به این عزیزان بدهكار است.
وی خاطر نشان كرد: فضای مجازی این فرصت را ایجاد كرده تا بیشتر و در هر زمانی بتوانم در خدمت دوستان باشیم، مطالبی كه من می توانم در حوزه فردی، اجتماعی و رسانه ای موثر باشم، برای من ارسال كنید. اگر بنده به عنوان برادر كوچكترتان بتوانم قدمی بردارم، لطف خدا می دانم.
معاون صدا با اشاره به طرح ساماندهی سنوات خدمتی همكاران مشمول بیمه تامین اجتماعی گفت: كار بسیار بزرگی در سازمان انجام شده است، خیلی از روسا آمدند و رفتند، هر كسی به اینجا رسید به دلیل هزینه های سنگین مراحل كار انجام نشد. رقمی كه سازمان صدا و سیما زیر بار رفت بالغ بر هزار و 60 میلیارد تومان بود كه رئیس سازمان این ایثارگری را در این بخش به اوج رساند.
بخشی زاده تاكید كرد: رئیس سازمان در اذهان مردم با آنتن تفسیر می شود، ولی ایشان یك ایثارگری بزرك كرد و این اقدام بزرگ انجام شد. بالغ بر 6 میلیون برگه و دو گروه كارشناسی تك تك روزهای كاری همكاران را روز به روز محاسبه كردند، البته این كار برای سازمان تامین اجتماعی هم سخت بود. این سازمان هم به ما لطف داشتند تا این بخش از كار همكاران حل شود. به امید خدا كار همكاران تبصره 4 هم حل شود، البته جلسه ای نیست كه آقای جبلی بر پرداخت به موقع حقوق های همكاران تاكید نداشته باشد. امیدوارم در حوزه محتوا گام بزرگی برداریم من به شخصه معتقدم كه ما قوه چهارم نانوشته قانون اساسی هستیم .
وی تاكید كرد: به امید خدا روزهای خوبی در پیش داریم، زنده باشیم تا ظهور آقا امام زمان (عج) را ببینیم. ان شاء الله نگاه مهربان ایشان همراه شما بزرگواران باشد. هیچ آغوشی گرم تر از آغوش ائمه اطهار(ع) نیست، طوری زندگی كنیم كه به این لیاقت برسیم كه امیر المومنین (ع) برایمان آغوش باز كنند یعنی عاقبت بخیری، دنیا به خیری. .
در پایان جلسه هم معاون صدا لوح های تقدیر را به تك تك فرزندان خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان اهداء كرد.

دسترسی سریع