منوچهر آذری، فرزاد حسنی و عباس محبی لحظات تحویل سال در رادیو

منوچهر آذری و عباس محبی از رادیو فرهنگ، فرزاد حسنی از رادیو جوان و فرهاد قائمیان از رادیو صبا و... لحظه تحویل سال همراه شما خوبان خواهند بود.

1401/12/27
|
16:38

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا: شبكه های مختلف رادیویی با دعوت از مجریان محبوب شما مخاطبان و با میزبانی از هنرمندان مطرح كشور در لحظات سال تحویل لحظات به یادماندنی را برای مخاطبان خلق می كنند.

شبكه رادیویی نمایش برنامه سال تحویل خودش را كه یك برنامه متفاوت در ژانر رادیو پلاس، به صورت صوتی و تصویری تقدیم مخاطبان می كند. در این كار جمعی از هنرمندان صداپیشه حضور دارند؛ آشا محرابی، استاد حمید منوچهری با نقش آفرینی بیوك میرزایی.
یكی از ویژگی های كار و تمایز آن علاوه بر این كه در قالب نمایشی روی آنتن می رود با حضور جمعی از هنرمندان و صداهای محبوب نمایش های رادیویی تقدیم علاقه مندان می شود.

شبكه رادیو فرهنگ لحظات پایانی سال و در لحظه تحویل سال با اجرای نمایش طنز و موسیقی هنرمندان پیشكسوت منوچهر آذری و عباس محبی تقدیم شما فرهیختگان خواهد شد.

برنامه "صبح جمعه با شما" از شبكه رادیویی ایران با اجرای نسیم رفیعی و محمدرضا لبیك همراه با جمعی از هنرمندان این برنامه مجریان را همراهی می كنند. این برنامه همچنین در ایام نوروز از ساعت 9:30 به صورت زنده از رادیو ایران پخش خواهد شد.

فرزاد حسنی ، مجری و بازیگر رادیو و تلویزیون در لحظه تحویل سال از شبكه رادیویی جوان همراه شما مردم شریف ایران خواهد بود.


ویژه برنامه تحویل سال رادیو صبا با حضور فرهاد قائمیان به نام «شب، نو، روز» همراه شنوندگان می‌شود . این برنامه با اجرای مهبد قناعت پیشه، محمد رضا قلمبر و آسیه گرجی و حضور افتخاری عباس محبی به عنوان برزگتر جمع تقدیم مخاطبان می شود، رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز بشنوید.

شبكه رادیویی تهران ویژه برنامه "بهار نارنج" را با اجرای نیما اعتصام و نساج یگانه تقدیم حضور مخاطبان می كند. صدای پایتخت را روی موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوید.

سال تحویل رادیو گفتگو با عنوان برنامه " ایوان بهار "با اجرای فاطمه نیرومند نیرومند و امین خرمی تقدیم شما مخاطبان می شود. دكتر صفی الله ملكی رئیس دانشگاه هوا فضا علمی كاربردی، كبری خزعلی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده و سیدمهدی رفیعی استاد دانشگاه و كارشناس مسائل استراتژیك همراه شما خواهند بود.

دسترسی سریع