برگزاری دومین دوره آزمون شناسایی استعدادهای گویندگی ایران صدا

همزمان با برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران، شبكه‌ی رادیویی ایران صدا از علاقه‌مندان به گویندگی و صدابازیگری آزمون می گیرد.

1402/02/25
|
09:46

به گزارش روابط عمومی ایران صدا؛ در دومین دوره این آزمون كه همه روزه از ساعت 15 تا 19در استودیوی ایران صدا واقع در حیاط اصلی مصلی امام خمینی برگزار می شود. داوطلبان می توانند با حضور در غرفه ایران صدا در دو مرحله آزمون اینترنتی و حضوری شركت می‌كنند. آثار جمع‌آوری شده را اساتید مطرح صداوسیما در حوزه گویندگی و بازیگری نمایش‌های رادیویی ارزیابی كرده و برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شوند. علاقه‌مندان با حضور در استودیوی ایران صدا ضمن برقراری ارتباط رو در رو با چهره های مشهور و محبوب سازمان با برگزیدگان دوره های قبل آزمون نیز می توانند تبادل نظر و اطلاعات داشته باشند.
ضمنا در هر روز بخشی از یك كتاب گویا ، توسط شیرین سپه راد ، رویا فلاحی و آرمان ضیایی به صورت نمایش زنده ی صوتی برای حاضران و علاقمندان در محل غرفه ایران صدا اجرا می شود.
شایان ذكر است آزمون گویندگی و صدابازیگری ایران صدا رایگان بوده و مراحل آن فقط در محل نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران انجام می‌شود.
علاقه‌مندان برای شنیدن برنامه های ایران صدا می توانند اپلیكیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت كنند.

دسترسی سریع