رادیو و روز سالمندان

رادیو به مناسبت روز سالمند برنامه هایی را برای پخش ، تهیه كرده است كه تقدیم حضور علاقه مندان می شود.

1402/07/10
|
11:26

رادیو سلامت و مجله سالمندی
مجله سالمندی هر یكشنبه از رادیو سلامت پخش می شود، این برنامه با موضوع بیماریهای مختلف در سالمندان و مراقبت ها و پیشگیری های لازم در مورد آنها از ساعت 15تا 16تقدیم شنوندگان رادیو سلامت می شود.
علاوه بر این؛ شبكه رادیویی سلامت به منظور پاسخگویی به دغدغه های سالمندان برنامه «دایره خرد» را تقدیم شنوندگان می كند. برنامه دایره خرد روزهای یكشنبه هر هفته از ساعت 9 صبح " با محوریت "سالمندان و بررسی نیازهای و دغدغه های دوران سالمندی در حوزه های مختلف از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز روی آنتن می رود.
در این برنامه بخش هایی همچون «صدای دوست ، صدای آشنا»؛ بخش گزارشی برنامه با گپ و گفت صمیمانه با سالمندان «روان سالم من»؛ بخش های روانشناسی برنامه با موضوع های مختلف «یك دو سه حركت» ؛ بخش ورزش سالمندان، ورزش هایی مناسب بدن سالمندان «از سیر تا پیاز» بخش تغذیه سالمندان؛ برای زیست سالم تر و«در كوچه باغ خیال» در این برنامه پخش خواهد شد.
رادیو ایران و گرامیداشت روز سالمند
برنامه خانه و خانواده همزمان با روز جهانی سالمند با حضور دكتر حسین ابراهیمی مقدم از بهداشت روانی سالمندان می گوید. «خانه و خانواده»شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00با اجرای فاطمه آل عباس شنیده می شود.
رادیو صبا در صبح صبا
رادیو صبا به مناسبت روز جهانی سالمند برنامه زنده «صبح صبا» را با موضوع احترام به بزرگتر ها راهی آنتن می كند. این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:30 تقدیم شنوندگان می شود.
انتهای پیام./

دسترسی سریع