لبخند فرشته ها در ایران صدا گویا شد

كتاب گویای"وقتی فرشته ها لبخند میزنند" در ایران صدا منتشر شد.

1402/07/12
|
12:36

به گزارش روابط عمومی ایران صدا، كتاب "وقتی فرشته ها لبخند میزنند" به قلم فاطمه بگزاده به صورت نمایش رادیویی با تیم 40 نفره در 4 ماه در پایگاه كتاب گویای ایران صدا تولید شد.
این كتاب گویا سرگذشت زنی است از زنان این سرزمین كه همپای شیرمردان ایران زمین در سالهای سخت مبارزه با طاغوت فعالیت كرده و پس از انقلاب اسلامی نیز در بحبوحه ی جنگ تحمیلی همراه با اعضای خانواده در جبهه های حق علیه باطل حضور فعال داشته است.
در بخشی از زندگینامه بتول فتحی آمده است:
با شروع انقلاب، پابه پای همسرش در تظاهرات شركت كرد و نشان داد كه از طاغوت بیزار است. با رفتن همسرش به میدان مبارزه، خیلی زود فهمید كه باید صبر پیشه كند و اسلحه ی تحمل دست بگیرد. همسر، دایی، برادرشوهر و پدر، همگی در جبهه بودند و دامادشان علی محمد احمدایزدی، نیز در منطقه ی حاج عمران شهید شده بود. حال نوبت رسیده بود به پسران نوجوانش رضا و علیرضا كه در جبهه باشند.
كتاب گویای"وقتی فرشته ها لبخند میزنند با صدای سودابه آقاجانیان و جمعی از گویندگان و تهیه كنندگی شهرام جهانبازی منتشر شده است كه در پایگاه كتاب گویای ایران صدا به نشانی book.iranseda.ir قابل دریافت است.
علاقه‌مندان برای شنیدن این كتاب گویا می توانند اپلیكیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت كنند.

دسترسی سریع