شرایط جدید ایرانصدا برای علاقمندان به گویندگی

علاقه مندان به گویندگی تا پایان برگزاری نمایشگاه كتاب فرصت دارند هر روز از ساعت 11 تا 20 به غرفه ایرانصدا مراجعه و تست اینترنتی بدهند و بعد از پذیرش تست استودیویی خواهند داد.

1403/02/25
|
12:04

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، علی جعفری، مدیر موسیقی ایرانصدا ضمن اعلام این خبر گفت: یكی از كارهای اصلی كه در پایگاه های محتوایی ایرانصدا انجام می شود، تولید كتاب های گویاست. در نمایشگاه بین المللی كتاب تهران و نمایشگاه صوت و تصویر رصتا در این سه سال به صورت متوالی غرفه داشتیم و فرایند شناسایی و جذب را طراحی كردیم. علاقمندان به گویندگی و افرادی كه فكر می كنند مستعد هستند و آموزش دیده اند، در غرفه ایرانصدا برای انجام تست حضور می یایند.
وی با اشاره به مراحل انجام تست گویندگی افزود: یك مرحله تست اینترنتی است كه در غرفه ایرانصدا انجام می شود. افرادی كه تایید می شنوند به مرحله دوم كه تست استودیویی است، راه می یابند. دو نفر از گویندگان و همكاران ما در ایرانصدا این تست را می گیرند. پس از پایان نمایشگاه مجموع تست های گرفته شده در شورای داوری بررسی و كسانی كه حائز رتبه های بالاتری هستند، برای تست اصلی دعوت خواهند شد.
جعفری با بیان جذب برترین های گویندگی یادآور شد: برای علاقمندانی كه به مرحله پایانی راه یافتند و آزمون اطلاعات ادبی، سواد عمومی، تشخیص جنس صدا و توانایی بازیگری رادیویی را پشت سر گذاشتند، دوره های آموزشی برگزار كنیم.
وی از جذب علاقه مندان به گویندگی خبر داد و افزود: دوره های آموزشی حدود سه ماه طول می كشد. دوستان پس از طی كردن دوره آموزش و موفقیت در پروژه به صورت افتخاری با ایرانصدا در تولید محتوای صدامحور همكاری می كنند.
مدیر موسیقی ایرانصدا در پایان با اشاره به این كه تمامی فرایند تست صدا رایگان است، گفت: علاقه مندان تا پایان برگزاری نمایشگاه كتاب 29 اردیبهشت، هر روز از ساعت 11 تا 20 می توانند به غرفه ایرانصدا واقع در صحن مصلای امام خمینی (ره) در مجاورت ورودی 33 شبستان مراجعه كنند.

دسترسی سریع