نامزد دریافت جایزه بخش عملیات تنبیهی وعده صادق مطرح كرد: روایت دانشجویان از عملیات وعده صادق در مستند رادیویی "آوانگارد"

ملیحه صادق كاظمی، نامزد جشنواره پژواك در بخش عملیات تنبیهی وعده صادق تاكید كرد از مستندساز انتظار می رود كه مباحث را عمیق تر از اخبار روزانه در اثری كه می سازد، مورد بررسی قرار بدهد.

1403/02/28
|
14:25

به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره ملی رادیویی پژواك، ملیحه صادق كاظمی با مستند «آوانگارد» نامزد دریافت جایزه بخش عملیات تنبیهی وعده صادق شد. او به مدت 14 سال در شبكه رادیویی سلامت فعالیت می كند و برنامه های بسیاری در حوزه های مختلف سلامت و مناسبت های مختلف ملی و مذهبی داشته است.
وی در خصوص قالب مستند توضیح داد: برنامه ساز برای ساخت یك برنامه لازم است با شناخت ذائقه مخاطب، نحوه طبقه بندی، انتخاب و تركیب مناسب ترین ژانرها و زیرمجموعه های آنها، برنامه ریزی برای تولید و ساخت یك برنامه داشته باشد. به كار گیری قالب مستند یكی از قالب هایی است كه خصوصا در سال های اخیر با اقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه بوده است. مستند شكلی از انتقال پیام به مخاطب است كه در آن حقیقت معیار است.

صادق كاظمی ادامه داد: سعی كردم از زاویه جدید برنامه ای با محوریت عملیات تنبیهی وعده صادق را بسازم. مستند «آوانگارد» حول محور گفتگوهای یك گروه دانشجویی در خصوص عملیات تنبیهی وعده صادق است. شاید ساده ترین انتظار از یك مستند این باشد كه مباحث عمیق تر از اخبار روزانه باشد، به گونه ای كه مخاطب درگیر قصه و موضوع شود. شنیدن مستند مخاطب را وادار می كند كه درباره مباحث طرح شده، تامل كند.

وی معتقد است:جشنواره پژواك یك رویداد جریان ساز و اثر بخش است كه توانست به عنوان یك منبع انگیزه بخش برای تلاش و حضور برنامه سازان عمل كند و مسلما نتیج این تلاش برنامه ساز در نهایت می تواند ارمغان خوبی را برای مخاطب به همراه داشته باشد.

دسترسی سریع