تهیه كننده برنامه «آقای رئیس جمهور» مطرح كرد: بیان ویژگی های شخصیتی رییس جمهور از زبان مردم

موسوی نژاد، تهیه كننده برنامه انتخاباتی تاكید كرد برنامه "آقای رئیس جمهور" با هدف حضور حداكثری مردم درپای صندوق های رای از 15 خرداد به مدت یك ساعت از شبكه رادیویی فرهنگ پخش می شود.تكرار برنامه، فردای آن روز از ساعت 17 تا 18 شنیده می شود.

1403/03/11
|
23:03

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، سیدهادی موسوی نژاد تهیه كننده این ویژه برنامه تصریح كرد: این برنامه شامل سه بخش با دانشجویان، پیام ها و دیدگاه های این قشر تحصیل كرده و نخبه جوان جامعه در حوزه ریاست جمهوری آینده، به خصوص در چالش های فرهنگی است. دانشجویان درباره این مبحث صحبت و مطالبات فرهنگی خود را پیگیری خواهند كرد.
وی تصریح كرد: در بخش دیگری مطالبات عمومی مردم در قالب پخش گزارش های مردمی، پیگیری خواهد شد. مردم نظرات خود را در خصوص ریاست جمهوری بیان می كنند. علاوه بر آن در بخش دیگری با متخصصان فرهنگی و كارشناسان فرهنگی و دست اندركاران در حوزه سیاست های فرهنگی گفتگو می شود.
این تهیه كننده برنامه های انتخاباتی ریاست جمهوری ادامه داد: در بخش ویژه ای به نام "رئیسی مثل ابراهیم" به خصوصیات و ویژگی های شخصیت آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید می پردازیم. سعی
می كنیم از این منظر به مردم بگوییم كه به شخصی مثل رئیس جمهور رای بدهند كه حائز ویژگی هایی همچون ولایت پذیری، خستگی ناپذیری و اخلاص و...داشته باشند.
برنامه «آقای رئیس جمهور» با اجرای كارشناسی محسن شریف زاده، گویندگی سكینه ارجمندی از گروه كتاب و جامعه شبكه رادیویی فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع