با همكاری رادیو سلامت و دانشگاه علوم پزشكی تبریز؛ اختتامیه جشنواره ترجمان دانش برگزار شد

اختتامیه جشنواره ترجمان دانش با موضوع ارائه پایان نامه در 3 دقیقه با محوریت پیشگیری و ایمنی در حوادث ترافیكی به خط پاپان رسید.

1401/08/29
|
21:43

جشنواره ترجمان دانش، گامی است در جهت پیوند دانشگاه یعنی مركز و مرجع تولید علم با مراكز سیاستگذاری و سازمانهای اجرایی در جهت كاربردی شدن علوم و تحقیقات در جامعه.
به گزارش روابط عمومی معاونت صدا در این رویداد علمی پژوهشی كه از سوی دانشگاه علوم پزشكی تبریز و شبكه رادیویی سلامت برگزار شد، دانشجویان ارشد و دكترا و فارغ التحصیلانی كه كمتر از سه سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته و نیز اعضا هیات علمی دانشگاه ها، پایان نامه های خود را در 3 دقیقه ارائه كردند.
این مراسم با حضور سردار دكتر تیمور حسینی جانشین فرماندهی پلیس راهور فراجا،دكتر صدیقه اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت،دكتر همایون صادقی رئیس مركز تحقیقات و پیشگیری ایمنی و ترافیك دانشگاه علوم پزشگی تبریز، دكتر مظلومی عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دكتر پرویز شهابی معاون تحقیقات و پژوهش دانشگاه علوم پزشگی تبریز و دكتر حمید سوری عضو هیات علمی دانشگاه بهشتی برگزار شد.
شایان ذكر است از بین آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ترجمان دانش 8 اثر به مرحله دوم داوری راه یافتند و از این میان 3 اثر در بخش دانشجویی و 1 اثر در بخش هیات علمی برگزیده و موفق به دریافت لوح تقدیر و هدیه نقدی شدند كه نتایج مسابقه نیز به ترتیب رتبه كسب شده به این شرح است:
1.فرین خان شناس
2.علیرضا آقامعلی زاده
3.گیتا فیروزنیا
4. دكتر مریم مظاهری هم در بین اعضای هیات علمی به عنوان فرد برگزیده انتخاب شد.
این جشنواره هر سال با محوریتی جدید در حوزه علم و فن آوری برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند با پیگیری اعلانات از طریق دبیرخانه جشنواره ترجمان دانش و مراجعه به آدرس radiosalamat.ir و نیز www.tbzmediact.ir از زمان ارسال آثار برای سال آینده مطلع شوند .
اختتامیه این جشنواره 29 آبان ماه در محل استودیو شماره یك ساختمان شهدای رادیو برگزار شد .

دسترسی سریع